Mi też się CLA podoba, ale za drogi jak na kompakt. Giulia jest klasę wyżej a do tego ma napęd na właściwą oś
CLA moim zdaniem już jest trochę opatrzony (może przez podobieństwo do popularnej A-klasy) i moim zdaniem nie umywa się stylistycznie do np. nowej C-klasy.
Uważam [MENTION=18612]janek[/MENTION], że wybrałeś zdecydowanie lepiej z tej dwójki
Avatar powinieneś uaktualnić 
Uważam [MENTION=18612]janek[/MENTION], że wybrałeś zdecydowanie lepiej z tej dwójki
