[Giulia] Wbudowana nawigacja

Szok! Rzeczywiście, dzięki za info... No to się przyznaję do błędu - nie wierzyłem, że po zeszłorocznej 10-miesięcznej przerwie pokaże się jakakolwiek aktualizacja dla 6.5". A tu - niespodzianka... Ależ ja lubię się tak mylić ;)
Pojawiło się dodatkowe pytanie o język przy pobieraniu - chyba tego wcześniej nie było. Może w ten sposób sobie radzą z domniemanym brakiem miejsca w pamięci starszych navi 6.5"?
 
Szok! Rzeczywiście, dzięki za info... No to się przyznaję do błędu - nie wierzyłem, że po zeszłorocznej 10-miesięcznej przerwie pokaże się jakakolwiek aktualizacja dla 6.5". A tu - niespodzianka... Ależ ja lubię się tak mylić ;)
Pojawiło się dodatkowe pytanie o język przy pobieraniu - chyba tego wcześniej nie było. Może w ten sposób sobie radzą z domniemanym brakiem miejsca w pamięci starszych navi 6.5"?
Czasami prawnicy przydają się ;)
 
Ktoś jest w stanie podrzucić ostatni plik na 8,8 cala na jakąś chmurę, bo skończyła mi się własnie sub :\
 
Dziś taki komunikat ze strony MOPAR. Jednocześnie dwa dni temu informacja przysłana SMS-em "Zaktualizuj mapy w nawigacji. 15% rabatu od MOPAR, kliknij ...... ."
Jutro podjadę do ASO aby dowiedzieć się szczegółów.

czesc,
dowiedziales sie cos ciekawego ? ... bo o dziwo mam ten sam komunikat ze strony MOPAR, tyle ze żadnego info nie dostałem wcześniej

seba

alfa.jpg

- - - Updated - - -

czesc,
dowiedziales sie cos ciekawego ? ... bo o dziwo mam ten sam komunikat ze strony MOPAR, tyle ze żadnego info nie dostałem wcześniej

seba

alfa.jpg


AKTUALIZACJA !!!

zadzwoniłem do lokalnego dealera ;) i dowiedziałem się tyle, ze ostatnio pojawiła się "nowość" w MOPAR w postaci płatnej aktualizacji po 3 latach użytkowania auta (moje ma już ponad 4, czyli nowość) ... Lokalny dealer bierze za to "over" 500 zł na kolejne 3 lata. Nie tyczy się to tylko Alfy, ale np. także Fiata 500X i pewnie innych

seba
 
Ostatnia edycja:
I to jest właśnie dymanie klienta. Najpierw sprzedają nawigację za 10 ptysi a po 3 latach proponują aktualizację za 500 zł..
Identyczna funkcjami nawigacja TomTom serii GO do kupienia w sklepach kosztuje 1 tys. zł. i ma dożywotnie, bezpłatne aktualizacje.
Brawo Mopar.
 
I to jest właśnie dymanie klienta. Najpierw sprzedają nawigację za 10 ptysi a po 3 latach proponują aktualizację za 500 zł..
Identyczna funkcjami nawigacja TomTom serii GO do kupienia w sklepach kosztuje 1 tys. zł. i ma dożywotnie, bezpłatne aktualizacje.
Brawo Mopar.

Piszesz głupoty i idą w świat a to alfa pisze programy z mapami i je sprzedaje.To tylko pośrednik. Niektórzy dają tylko na rok u nas 3 lata Zobacz ceny u konkurencji.
 
I to jest właśnie dymanie klienta. Najpierw sprzedają nawigację za 10 ptysi a po 3 latach proponują aktualizację za 500 zł..
Identyczna funkcjami nawigacja TomTom serii GO do kupienia w sklepach kosztuje 1 tys. zł. i ma dożywotnie, bezpłatne aktualizacje.
Brawo Mopar.

POTWIERDZAM - "BRAWO MOPAR" !!!
Usłyszałem w serwisie, ze wprowadzili sobie to TERAZ - powód => "bo tak". Moje auto ma ponad 4 lata, wiec bzdura z tłumaczeniem, ze po 3 latach znika aktualizacja, skoro w kwietniu 2020 mialem jeszcze aktualizacje.
Już nie wspomnę o tym jak ch* jest tak nawigacja w porównaniu z prostym google maps albo kurviger.de o czym przekonałem się "chwile" temu. Niech sobie to w d* wsadzą.

- - - Updated - - -

Piszesz głupoty i idą w świat a to alfa pisze programy z mapami i je sprzedaje.To tylko pośrednik. Niektórzy dają tylko na rok u nas 3 lata Zobacz ceny u konkurencji.

POTWIERDZAM - "BRAWO MOPAR" !!!
Usłyszałem w serwisie, ze wprowadzili sobie to TERAZ - powód => "bo tak". Moje auto ma ponad 4 lata, wiec bzdura z tłumaczeniem, ze po 3 latach znika aktualizacja, skoro w kwietniu 2020 mialem jeszcze aktualizacje.
Już nie wspomnę o tym jak ch* jest tak nawigacja w porównaniu z prostym google maps albo kurviger.de o czym przekonałem się "chwile" temu. Niech sobie to w d* wsadzą.
 
Ostatnia edycja:
I to jest właśnie dymanie klienta. Najpierw sprzedają nawigację za 10 ptysi a po 3 latach proponują aktualizację za 500 zł..
Identyczna funkcjami nawigacja TomTom serii GO do kupienia w sklepach kosztuje 1 tys. zł. i ma dożywotnie, bezpłatne aktualizacje.
Brawo Mopar.
Przeczytaj adnotacje z * przy zakupie tego Tomtom. Aktualizacja dożywotnia, chyba że producent wcześniej przestanie wspierać sprzęt [emoji1787]

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka
 
czesc,
dowiedziales sie cos ciekawego ? ... bo o dziwo mam ten sam komunikat ze strony MOPAR, tyle ze żadnego info nie dostałem wcześniej

seba

Pokaż załącznik 271968

- - - Updated - - -




AKTUALIZACJA !!!

zadzwoniłem do lokalnego dealera ;) i dowiedziałem się tyle, ze ostatnio pojawiła się "nowość" w MOPAR w postaci płatnej aktualizacji po 3 latach użytkowania auta (moje ma już ponad 4, czyli nowość) ... Lokalny dealer bierze za to "over" 500 zł na kolejne 3 lata. Nie tyczy się to tylko Alfy, ale np. także Fiata 500X i pewnie innych

seba
To nie żadna nowość, bo ja kupując auto w 2018 byłem informowany, że aktualizacja jest na 3 lata, co więcej w tym wątku również mieliśmy ten temat kilka razy z podaniem na tacy rozwiązania...

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka
 
Przeczytaj adnotacje z * przy zakupie tego Tomtom. Aktualizacja dożywotnia, chyba że producent wcześniej przestanie wspierać sprzęt [emoji1787]

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

Przestał :) :) ;)

- - - Updated - - -

To nie żadna nowość, bo ja kupując auto w 2018 byłem informowany, że aktualizacja jest na 3 lata, co więcej w tym wątku również mieliśmy ten temat kilka razy z podaniem na tacy rozwiązania...

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

DLA MNIE BARDZO DUŻA NOWOŚĆ, bo auto ma ponad 4 lata, a jak napisalem poniżej jeszcze w kwietniu miałem aktualizacje, a miły Pan w serwisie powiedział mi dziś, ze to właśnie nowość na Alfy !
 
Ostatnia edycja:
Udało się i jest to tak proste, że nie uwierzysz :D

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka
 
Udało się i jest to tak proste, że nie uwierzysz :D

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

... pewnie nie uwierze :)
Masz coś więcej do powiedzenia w temacie ? Przyjmę każdą krytykę i jej uzasadnienie ze schyloną głową i czegoś się nauczę ...
 
Ostatnia edycja:
Czy u Was ostatnia aktualizacja map to też ponad 11GB i przewidywany czas aktualizacji ponad 3h? Dokładnie 216 minut. Poważnie to tyle trwa? Do tego jest komunikat przed aktualizacją że silnik musi być przez cały ten proces włączony.
 
U mnie to przeważnie zajmuje ok 40 minut. No taka pojemność gdzieś będzie. Czas wgrywania zależy od sprzętu chyba definitywnie. Starsze modele dłużej
 
Czy u Was ostatnia aktualizacja map to też ponad 11GB i przewidywany czas aktualizacji ponad 3h? Dokładnie 216 minut. Poważnie to tyle trwa? Do tego jest komunikat przed aktualizacją że silnik musi być przez cały ten proces włączony.
zaktualizowane trwa to ok. 90 minut
 
Można już kupować aktualizację na trzy kolejne lata, cena ok 500 zł. (dla mnie niższa bo z rabatem)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra