Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Przepraszam, oczywiście TYCHY, ponoć teraz jest to dodatkowy zastój spowodowany... Duża ilością autauta przechodza przez Tychy - moja tam z tydzien zagoscila, potem dopiero do BB wyslali I to po jakis ponagleniach deleara z BB.
Dlaczego tak długo w Cassino? Moja zjechała do. Pl od razu.. Sądzę, że lipiec, pierwsza połowa, to realny terminWspaniałe te nowe wieści. Moja już 4 tydzień stoi w Casino, teraz jeszcze dojdzie dodatkowy czas w Tychach to już w ogóle o wyjeździe na wakacje mogę zapomnieć.
Ja finansuje przez Arval-wynegocjowalem to, co chciałem z handlowcem, przesłałem ofertę do opiekuna z ARVALU i od tego czasu on się tym zajął. Skutecznie. Po dwóch dniach dostałem info z linkiem do poglądu, co i jak.Moja stoi od 5 czerwca w serwisie a ja nadal jej nie mogę odebrać. Technicznie dealer juz dawno przygotował smochód ale jak to zwykle bywa ALD ma problemy z zarejestrowaniem auta (dealer przekazał informację o "błędzie systemowym" co mnie rozbawilo do lez). Reasumując - moje auto spędzi u dealera przynajmniej 3 tygodnie bo zgodnie z deklaracjami ktore mam odbiorę je dopiero w przyszłym tygodniu.
Decyzję o zakupie alfy podjąłem koniec lutego/ początek marca (czyli mniej więcej 4 miesiące temu) Strasznie długo trzeba czekać na formalności z ALD jeśli po decyzji chcesz wybrac wyposażenie i sensownie je wycenić (samo to trwalo kilka tygodni)
Dziwne, u mnie to trwało dosłownie kilka dni - ALD przelało kasę do dealera, dealer wysłał papiery do ALD do Warszawy, dostałem na maila informację, że auto będzie zarejestrowane (od razu z przyszłym numerem rejestracyjnym), po dwóch dniach wróciły do dealera papiery z tablicami i miękkim dowodem rejestracyjnym. Nie wiem na ile miało na to wpływ ciśnienie dealera, bo wiem że poganiał ALD bo chciał już się pozbyć auta.Technicznie dealer juz dawno przygotował smochód ale jak to zwykle bywa ALD ma problemy z zarejestrowaniem auta (dealer przekazał informację o "błędzie systemowym" co mnie rozbawilo do lez).
Dziwne, u mnie to trwało dosłownie kilka dni - ALD przelało kasę do dealera, dealer wysłał papiery do ALD do Warszawy, dostałem na maila informację, że auto będzie zarejestrowane (od razu z przyszłym numerem rejestracyjnym), po dwóch dniach wróciły do dealera papiery z tablicami i miękkim dowodem rejestracyjnym.
Ktoś? Coś? może ktoś czeka i dostał podobne info? *350 aut, etc![]()
Wiecie coś o tym,że ponoć od miesiąca zamówienia na Giulie sa wstrzymane i nie da sie kupic w tej chwili samochodu do produkcji?