Proxim@Ar
Nowy
To będę czekał aż zobaczę tą kierownicę po poprawkach bo ja swoją muszę oddać do obszycia skórą i niestety nie widziałem jeszcze nawet jednej ładnie obszytej kiery od 156 przed fla auto przepiękne poczytałem wątek i już wiem co w mojej belli wymienić co by też tak sie prezentowała ;d
U mnie możesz obszyć profesjonalnie kierownicę. W razie czego pw