Alfa 156 by R156

  • Autor wątku Autor wątku R156
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
To będę czekał aż zobaczę tą kierownicę po poprawkach bo ja swoją muszę oddać do obszycia skórą i niestety nie widziałem jeszcze nawet jednej ładnie obszytej kiery od 156 przed fl :( a auto przepiękne poczytałem wątek i już wiem co w mojej belli wymienić co by też tak sie prezentowała ;d

U mnie możesz obszyć profesjonalnie kierownicę. W razie czego pw
 
Ostatnio wymieniono komplet filtrów Mann oraz olej silnikowy.
Oraz zjawiłem się na spocie w Łodzi.
Zdjęcia od kolegów Vaselinho i Bajon za które dziękuję.
attachment.php

attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
 

Załączniki

  • zlot2.jpg
    zlot2.jpg
    176.1 KB · Wyświetleń: 318
  • P4060560.JPG
    P4060560.JPG
    115.6 KB · Wyświetleń: 311
  • 1973992_672920069432140_7916314176710104761_o.jpg
    1973992_672920069432140_7916314176710104761_o.jpg
    66.8 KB · Wyświetleń: 312
  • 1497977_672921346098679_7466807023926791926_o.jpg
    1497977_672921346098679_7466807023926791926_o.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 308
  • 10014056_672920409432106_2570817205510082334_o.jpg
    10014056_672920409432106_2570817205510082334_o.jpg
    98.2 KB · Wyświetleń: 297
Ostatnia edycja:
piękny jest ten kolor, w słońcu musi być mega, lewa strona pierwszego zdjęcia nawet to ładnie uchwyciła
 
Kolor lakieru na żywo powala. Piękny odcień zieleni. Szkoda że nie mogłem być na spocie :(
 
mam dziwne podejrzenia, że 1 zdjęcie też jest moje, tylko po jakiś modyfikacjach. jeśli tak jest w istocie, to chcę zaznaczyć, że sobie tego nie życzę. ucinania mojego podpisu tym bardziej. jak dalej będę obserwował takie zachowania to na pewno dopilnuję, by na większej ilości spotów się nie pojawiać.
 
Kolor lakieru na żywo powala. Piękny odcień zieleni. Szkoda że nie mogłem być na spocie :(

Ja też żałuje. Myślałem że posłucham wydechu z GTA. To nie to samo co na youtubie
 
Jak chcesz możemy się ustawić na mini spot :)
 
mam dziwne podejrzenia, że 1 zdjęcie też jest moje, tylko po jakiś modyfikacjach. Jeśli tak jest w istocie, to chcę zaznaczyć, że sobie tego nie życzę. Ucinania mojego podpisu tym bardziej. Jak dalej będę obserwował takie zachowania to na pewno dopilnuję, by na większej ilości spotów się nie pojawiać.

poszło pw

Dodano po 25 minutes:

Jak chcesz możemy się ustawić na mini spot :)

Nic na siłę :). Może po niedzieli będę miał chwilę czasu. Daleko do Ciebie nie mam. 1 minutka ze stoperem w ręku :P
 
Ostatnia edycja:
Witam ponownie.

Alfa zaliczyła małe naprawy:
1. Wymieniono zawieszenie z przodu (komplet wahaczy górny i dolny)
2. Drążki kierownicze + końcówki
3. Ustawienie zbieżności.
4. Naprawiony ABS (wymieniony czujnik lewy Przód)
5. Skasowano błąd poduszki powietrznej.
6. Drążek zmiany nie wracał w położenie środkowe.
7. Wyczyszczono IC
8. Naprawiono klimę (były skorodowane przewody, oraz skraplacz wymagał wymiany).

Wygląd Alfy na razie się nie zmienił. No może doszło parę gram korozji na nadkolach :( Ale to się zrobi przed zimą.

Poszukuje sprężyn od sportpacka od wersji JTD. Jeżeli ktoś z Was ma na sprzedaż niech da znać :)
 
attachment.php
attachment.php
 

Załączniki

  • DSC08529.jpg
    DSC08529.jpg
    112.1 KB · Wyświetleń: 436
  • DSC08524.jpg
    DSC08524.jpg
    106.3 KB · Wyświetleń: 428
Ostatnia edycja:
Dzięki Zeb za fotki :)
Nieraz parkuje koło Twoich alf jak wybieram się na piotrkowską...
 
Witam w nowym roku :).
Najbliższe plany :
1. Inne scudetto jak w temacie http://www.forum.alfaholicy.org/uslugi/95974-rewelacyjny_grill_scudetto_do_156_a.html
2. Regeneracja skórzanej tapicerki.
3. Lampy soczewkowe.
4. Mieszki na biegi i ręczny -zakupione
3. Obniżenie zawieszenia.
Zakupiłem sprężyny od wersji sportpack dedykowany do wersji JTD.
Czy muszę wymieniać amortyzatory na sportowe?? Bo gdzieś wyczytałem, że były takie same amortyzatory jak w seryjnym zawieszeniu (bez SP)

Pozdrawiam
 
Będzie dobrze, choć ja w swojej zrezygnowałem w ostatniej chwili z obniżenia -30. Już miałem montować springi Eibacha, jednak stwierdziłem, że będzie za nisko.
 
Witam.
Dawno nie wrzucałem nowych fotek...
1. Z mycia....

attachment.php
attachment.php


2. Nowe mieszki :)
attachment.php
attachment.php


3. Obecne
attachment.php
attachment.php



4. Zakupiłem tarcze hamulcowe f-my Rotinger z klockami TRW dedykowany do 105 KM. Wersja na oś tylną.

attachment.php


Myślę, że około marca założę sprężyny SP , alu 16" , oraz wcześniejsze plany z regeneracja skóry.
Na nowe scudetto będę musiał jeszcze trochę poczekać .....

Pozdrawiam
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    185.7 KB · Wyświetleń: 234
  • 2.jpg
    2.jpg
    192.7 KB · Wyświetleń: 228
  • 3.jpg
    3.jpg
    168.1 KB · Wyświetleń: 233
  • 4.jpg
    4.jpg
    191.7 KB · Wyświetleń: 234
  • 5.jpg
    5.jpg
    188.1 KB · Wyświetleń: 233
  • 6.jpg
    6.jpg
    198.8 KB · Wyświetleń: 229
  • 3783171395.jpg
    3783171395.jpg
    56.6 KB · Wyświetleń: 309
Obłędnie ten kolor wygląda :)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra