Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Co do rezerwy i samego wskaźnika w 166, to ciężko im uwierzyć.. Wskaźnik ma duże wahania, ostatnio dolałem wachy, pokazywało za kilka minut jakieś powyżej 1/4 baku, przejechałem trochę, wskoczyło na prawie połowę baku, potem, nawet mimo to, że jechałem w trasie na gazie, to wskaźnik wskoczył poniżej 1/4 baku i nawet zapaliła się rezerwa. Po dojechaniu na miejsce, zgasiłem auto, odpaliłem i znowu było ponad 1/4 baku i brak rezerwy..
Wskaźnik nie jest zbyt dokładny, w 164 lepiej dało się wyczuć ile jest jeszcze wachy w zbiorniku![]()
Mój wskaźnik też wariuje.Z rezerwy jak zaleję za 50 zł - to jest ok.Ale jak zaleję za 80-150 zł : to wariuje od połowy do rezerwy i nie wiadomo ile jest paliwa.