Fawkes
Nowy
- Rejestracja
- Wrz 24, 2015
- Postów
- 121
- Lokalizacja
- Gdańsk
- Auto
- BYŁA: Alfa Romeo 2.0 JTDm 170 KM Sport Plus; JEST: Alfa Romeo 159 1750 TBi Sport Plus
Hej, mam AR TBi z 2011 r. , przebieg 31000 km i u mnie płyn się pienił i burzył i wyła pompa. ASO zmieniło mi pompę na nowa i mówią ze jest Ok ale płyn nadal się burzy i pieni. Mówią ze tak ma być bo tam panuje duże ciśnienie. Nie widza powodu do zmiany zbiorniczka bo mam nowy przecież. Płyn zielony. Wspomaganie chodzi. ASO mówi ze naprawili, ze na pewno nie magiel itd.
Po około 1,5 tygodnia po zmianie znów nowa pompa zaczyna wyć przy zwykłych ruchach kierownica na parkingu.
Nigdzie noe widać wycieku tylko trochę płyn przez odpowietrznik w zbiorniczku - ta dzieje u góry - czasem trochę się wychlapie.
Co robić? Cisnąć ASO mimo wszystko o zmianę zbiorniczka?!
Co to może być?
Po około 1,5 tygodnia po zmianie znów nowa pompa zaczyna wyć przy zwykłych ruchach kierownica na parkingu.
Nigdzie noe widać wycieku tylko trochę płyn przez odpowietrznik w zbiorniczku - ta dzieje u góry - czasem trochę się wychlapie.
Co robić? Cisnąć ASO mimo wszystko o zmianę zbiorniczka?!
Co to może być?
Ostatnia edycja: