Widziany / widziana

Przepraszam, tak mi się jakoś bezmyślnie napisało, może dlatego, że dzień dla mnie jeszcze trwał ;-P
 
Pozdrowienia chyba dla Dandala(Czarna Brerka) widzianego dzis ok.15:45 pod Media Expert w Dębicy.Ja zajechalem na parking a Brerka z Tuwima w lewo do ronda skrecila:)

---------- Post added at 17:11 ---------- Previous post was at 17:04 ----------

chodzilo mu chyba o to dzis ktore bylo wczoraj :P

wiem o co mu chodzilo a ja postanowilem soebie zazartowac:)
 
Pozdrowienia dla wlasciciela AR 156 (FL?) LPU XXXXX upolownej dzisiaj na Budowlanych w Rzeszowie :)
 
srebrna 166 widziana w Debicy - pozdrawiam kolege z Pustkowa :)
 
Pozdro dla kierownika ciemnozielonej 156 v6 na klubowych ramkach stojącej na miasteczku PRz ;)
 
Pozdrowienia dla granatowej 156 SW widzianej dziś w Ustrzykach Dolnych. Ja jechałem firmowym Expertem, więc niewidoczny byłem :)
 
Pozdro dla kolegi w srebrnej 156 LU XXXXX na klubowych ramkach widzianej dziś w Lublinie na Kunickiego ok 16:20, także dla kolegi w zielonej 156 kręcocego się na Sławinku po południu, mnie nie widzieliście po jechałem służbówką, pozdro
 
Pozdrowienia dla kolegi w czarnej 159 JTS za którym jechałem od świateł na Rejtana aż do ZUS-u,około 17tej.
 
Pozdrowienia dla ciemnej "oramkowanej" 156 widzianej dzisiaj w Lubzinie przed 13 :)... Ja jechałem zielonym Avensisem :0
 
Pozdro dla kierownika (lub kierowniczki) jasnej AR 147, który "wpuścił" mnie gdy skręcałem w Nisku do "Armesu".
 
Czarny a Ty wczoraj wieczorem nie jechales w Debicy na Tysiaclecia tak kolo 18?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra