auto jak narazie nadal ze mna, w sobote mam swoje wesele, mialem jechac do pragi ale mama mojej lubej troche na zdrowiu podupadla i nie ma z kim psa zostawić,
kasa na pakiet gta juz jest odłożona
Wiec teraz pytanie co robic czy sprzedawać i szukac 166 mimo ze mialem upatrzona to oczywiscie okazuje sie ze trzeba reanimowac a nie działać z ekspolatacyjnymi co i tak w przypadku v6 sa sporymi kosztami, a coraz bardziej podoba mi sie 166 po lifcie ale w ti z 2.4 no zobacze mam jeszcze 2 tyg na zastanowienie jak nie sprzedam w tym czasie to zamawiam pakiet gta, notabene praktycznie rok temu zamawiałem go do blu pegaso, tylko tym razem będą zderzaki obydwa i malowana strona pasazera drzwi tylne i cieniowanie przednich i cieniowanie blotnika bo jest ryska chociaz ona moze zejdzie pod polerka, juz nawet z lakiernikiem rozmawialem odnosnie terminu malowania
a no i nie sprzedam jej za 8-9 czy 10 tys jak juz były takie podchody od innych
cena dla kogos z forum do oddania za 11 cenie 12 do nego jak to sie mowi, lakiernik za te drzwi i cieniowanie i lusterko chciał odemnie 900-1000 i tyle moge zejsc
kasa na pakiet gta juz jest odłożona
Wiec teraz pytanie co robic czy sprzedawać i szukac 166 mimo ze mialem upatrzona to oczywiscie okazuje sie ze trzeba reanimowac a nie działać z ekspolatacyjnymi co i tak w przypadku v6 sa sporymi kosztami, a coraz bardziej podoba mi sie 166 po lifcie ale w ti z 2.4 no zobacze mam jeszcze 2 tyg na zastanowienie jak nie sprzedam w tym czasie to zamawiam pakiet gta, notabene praktycznie rok temu zamawiałem go do blu pegaso, tylko tym razem będą zderzaki obydwa i malowana strona pasazera drzwi tylne i cieniowanie przednich i cieniowanie blotnika bo jest ryska chociaz ona moze zejdzie pod polerka, juz nawet z lakiernikiem rozmawialem odnosnie terminu malowania
a no i nie sprzedam jej za 8-9 czy 10 tys jak juz były takie podchody od innych
Ostatnia edycja:





