Może jednak jakiś SPOT?

A mi pasuje wlasnie ta niedziela, bo zrobil moja. Bylo pierdologii, bo pisal do mnie o 3:20 rano ze skonczyl, to pewnie dlatego Twoja bedzie na poniedziałek ;)
Możliwe [emoji14] Moja od wtorku już się robi ale dostępność niektórych części do V-ki to jakaś masakra i kombinowanie, czekanie na przesyłki itd. :(

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 
Możliwe [emoji14] Moja od wtorku już się robi ale dostępność niektórych części do V-ki to jakaś masakra i kombinowanie, czekanie na przesyłki itd. :(

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

A co wymieniasz w swojej AR?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Moja stala od zeszłego wtorku, bo chciałem ją mieć zrobioną na igłę. Ale do Vki ogólnie jest ciężko z częściami. Za to banan na gębie wiekszy w czasie jazdy.
Czyli jutro o 9 pod Tesco.
Bedzie nas:
1. Szymon (GT 1,9)
 
To w końcu 9 czy 12? Bo chłopscy chcieli pospać. Mi to wszystko jedno o której będę jak ustalicie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Dla mnie moze byc nawet 9 wieczór. Przynajmniej nie bedziemy sie wciskać pomiedzy tych co robia zakupy.
 
Jutro:
1. Szymon (GT 1,9)
2. Błażej (GT 1.9)

Mi wsio ryba Panowie moge i tą i tą. To leży akurat w kwesti naszej organizacji :)
 
No dobra, jakby co to się pisze na przyszłą niedzielę.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 
Wydaje mi się, że termin się zrobił już za krótki, żeby info dotarło do wszystkich i była frekwencja.
Głosuję za następną niedzielą
 
To ja też jestem za przyszłym weekendem :) wtedy pojawię się na pewno

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 
A bo chyba zrobilem prywatne... Dobra, to najwyżej za tydzień. Jak bedzie wieczorem to uda mi sie podeleciec.
 
Mi pasuje.
Aktualna lista:
1.SkrzypekMatt

Dopisujcie się :D

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 
1.SkrzypekMatt
2.Dawid




Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 
Hej, a jak często się spotykacie? ja bym chętnie przyjechał, ale w mojej Belli lekko trzyma h. ręczny za lewe koło :/ i nie chcę zbyt daleko jeździć. W poniedziałek coś z tym zrobię. A mam 10km w jedną stronę na ten Chełm.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra