Możliwe [emoji14] Moja od wtorku już się robi ale dostępność niektórych części do V-ki to jakaś masakra i kombinowanie, czekanie na przesyłki itd.A mi pasuje wlasnie ta niedziela, bo zrobil moja. Bylo pierdologii, bo pisal do mnie o 3:20 rano ze skonczyl, to pewnie dlatego Twoja bedzie na poniedziałek![]()
Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka