mickry
Użytkownik
napisalemNapisz proszę maila z zapytaniem > alfa-autopon@wp.pl
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
napisalemNapisz proszę maila z zapytaniem > alfa-autopon@wp.pl
podobne faktJak dla mnie to na Cuprę a nie na Alfę![]()
Mogę pokazać ten wzór ale czarny na Giulii i inny w tym kolorze na Stelvio.Ma ktoś te felgi. Jaka jakość? Planuję kupić do zimówek.
Pokaż załącznik 292176
Mam felgi GMP Lunica Matt Anthracite Diamond 18" (8x18/ET30 na wszystkich 4 kołach) do jazdy zimowej. Kupiłem je jako nowe.Ma ktoś te felgi. Jaka jakość? Planuję kupić do zimówek.
Pokaż załącznik 292176
moim zdaniem kiepsko wygląda to na stelvio. Duzo za małe koło..Mogę pokazać ten wzór ale czarny na Giulii i inny w tym kolorze na Stelvio.
Zapraszam po ofertę > alfa-autopon@wp.pl