FELGI - zestawienie modeli

Ma ktoś te felgi. Jaka jakość? Planuję kupić do zimówek.
1780902993822.png
 
Jak dla mnie to na Cuprę a nie na Alfę ;)
podobne fakt :) zastanawiam się jakby to wyglądało do zielonego, wydaje mi się że fajnie, jak ktoś ma te fele na aucie to proszę o zdjęcie, niestety te przymierzarki online to nie to.
 

Załączniki

  • IMG_3079.jpeg
    IMG_3079.jpeg
    3.5 MB · Wyświetleń: 37
  • male.JPG
    male.JPG
    299.2 KB · Wyświetleń: 31
  • Tot.jpeg
    Tot.jpeg
    278.8 KB · Wyświetleń: 37
  • Lun..jpg
    Lun..jpg
    2 MB · Wyświetleń: 37
Ma ktoś te felgi. Jaka jakość? Planuję kupić do zimówek.
Pokaż załącznik 292176
Mam felgi GMP Lunica Matt Anthracite Diamond 18" (8x18/ET30 na wszystkich 4 kołach) do jazdy zimowej. Kupiłem je jako nowe.
Felgi są w porządku, choć mają drobne niedoskonałości wykończenia. Na pierwszy rzut oka nie są one widoczne, jednak po dotknięciu ich można wyczuć miejsca, w których wykończenie nie jest najlepsze.
Po dwóch sezonach nadal dobrze się trzymają, bez odkształceń.

Wiadomość PS jest tłumaczona automatycznie z angielskiego na polski.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra