Nie no Panowie, bez jaj. To część do 75/Spider a nie do Giulietty z lat 50tych.
Elementy wnętrza do 75 walają się po całym kraju, bo zasadniczo, rzadko kiedy to się psuje i najczęściej jak jest auto zgniłe albo rozbite i ktoś rozbiera je na części to odzyskuje części mechaniczne a takie elementy jak szyby czy plastiki nie są nic warte.
Wżyciu bym nie zapłacił za taki zegarek więcej jak 50zł + wysyłka za używkę która nie wiadomo czy działa.
Poniżej masz linki:
Koleś z Siedlec rozebrał kilka 75. Zadzwoń do niego czy nie wala mu się gdzieś taki zegarek lub cały panel:
https://allegro.pl/oferta/alfa-romeo-75-zderzak-7330539099
Następny człowiek z Radomia też ma jakieś pozostałości po 75. Warto zadzwonić i zapytać co mu zostało:
https://allegro.pl/oferta/alfa-romeo-75-maska-7738419228
W tym miejscu kiedyś byłem. X lat temu rozebrali całą 75 1.8 na części. Ponieważ to jest typowy szrot gdzie rozbierają całe auta na najdrobniejsze elementy to swojego czasu wystawiali każdą pierdółkę z tego egzemplarza. Też warto zadzwonić i zapytać czy im coś nie zostało.
https://allegro.pl/oferta/alfa-romeo-75-zderzak-7330539099
Modele zegarków były niezależne od wersji silnikowej ( czy to diesel czy benzyna ), ważne byś pytał o rocznik między 89 a 91. Jeśli nie będą pamiętali jaki był ( a może się tak zdarzyć ) to proś by odnaleźli tą część i dali znać jaki ma kolor wyświetlacza ( pomarańcz czy zielony, będzie widać bez odpalania go ).
Jeśli nie znajdziesz, to dzwoń do mnie ( numer wysłałem Ci na PW ). Mam na półce w garażu na pamiątkę całą deskę z 75 1.8

, wraz z kompem i zegarkiem z auta które kiedyś rozszabrowałem na szrocie. Jak nic nie znajdziesz to w ramach pomocy forumowej zamienię się z Tobą za Twój zepsuty tak bym miał dalej kompletną deskę na ścianie

, choć nie ukrywam, taki rozlany zegarek psuje wygląd gadzetu, ale jestem pewien, że jeśli dobrze poszukasz to znajdziesz na 100% w PL w normalnej cenie.
Przy okazji, szukam do kompletu udekorowania garażu kompletnych zegarów z Giulietty 116, z wersji po drugim lifcie z lat 82 - 85 ( te okrągłe, kompletne z komputerkiem ). Ktoś ma na zbyciu ?