Amorki

Brzoza

Nowy
Rejestracja
Wrz 6, 2006
Postów
575
Lokalizacja
Łódź
Potrzebuje kupić amortyzatory przednie do mojej 145. Ponieważ lewy mam skrzywiony i kąt pochylenia nie mieści się w normie (około 2stopnie) a jak wiadomo jest nieregulowany. Skutkiem tego jest że samochodzik mi ściąga na lewą stronę i to dość ostro ;//
Czy wystarczy że kupie sobie tylko lewy amortyzator :?: Czy kupić od razu dwa i wymienić :?:
Jakiej firmy najlepiej kupić, żeby nie padły mi po 3 miesiącach :?:
Acha i jeszcze tak oriętacyjnie, jakie są przedziały cenowe :?:
Pozdrawiam Brzoza.
 
Hmm Mi sciaga auto na prawo, ale nie wiem czego to moze byc wina... Moze zbeiznosci?? Zostaje mi tylko stacja diagnostyczna do sprawdzenia tego dlaczego mi sciaga auto na prawa strone??
 
W moim przypadku żółte regulowane Koni wylały olej po niespełna 7 000 km . Cena nieadekwatna do jakości - ale być może miałem tylko pecha i wśród miliona dobrych produktów trafił mi się zbuk . Ponad półroczne perypetie z reklamacją nie przyniosły oczekiwanego przeze mnie skutku - dystrybutor na Polskę stwierdził że uszkodzone zostały mechanicznie . Przyznałbym mu rację gdybym nie to że WIEM jak jeżdżę . Ultradelikatnie możnaby rzec .
Podobno na Europę Wschodnią Koni wysyła nie w pełni sprawdzone produkty . Niestety tej opinii nie jestem w stanie potwirdzić . Może ktoś wie ...
Podkreślam że mówię cały czas o żółtej serii , nie wiem jak prezentują się inne amorki tej firmy . Zakładane fabrycznie do AR 155 amortyzatory Boge nie sprawiały mi natomiast żadnych problemów . Z doświadczenia mogę powiedzieć że nie wszystko co drogie jest adekwatnie najwyższej jakości . Jeśli nie jesteśmy w stanie udowodnić ż produkt jest wadliwy (bo nie mamy takiej możliwości w przypadku amorków) to może lepiej nie przepłacać ...
Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru .
 
Mam na myśli opony jeśli masz kierunkowe to zamień z przodu na tył jeśli masz zwykłe to zamień prawą na lewą . Chodzi o opony
 
acha :O Z przodu mam ciensze jak z tylu, ale to dlatego ze ladniejsze sa. Ale wypowiadali sie ludzie na to pytanie ze to nei ma wplywu na warunki jazdy
 
Z wymianą sie nie spieszy, dopiero na wiosnę, więc nadal czekam na opinie odnośnie amortyzatorów.
Kolego Konrado, spróbuj zamienić koła, czasami pomaga.
 
a co sadzicie o amorach firmy kayaba? mial ktos je juz zalozone jak tak to jak sie sprawdzaja?
ps. slyszalem ze amorki janmora sa do bani bo niewytrzymuja duzego przebiegu
 
swojego czasu widzialem KYB tylne do 155 za 70zl szt. czyli wydawalo mi sie tanio jak barszcz, niebylem wlasnie pewny co to za firma i czy sa dobre. teraz niestety juz ich niemoglem znalesc na alegro
 
polecam sachsy na przód, po około, jak pisał kolega wyżej 250 zł za sztukę, na tył tańsze mogą być, ja wzięłam bilsteiny, po 180 zł za sztukę. sto tysięcy lekką ręką, a zawiecha dalej ma się dobrze.
pozdrawiam
p.s. nie ma co oszczędzać na tym, bo kto próbuje, płaci dwa razy. :)
 
Czytałem kiedyś na temat KYB, gość kupił nówki i po założeniu sprawdził je na szarpaku, jeden był w 30% sprawny, a drugi 0% sprawności :|
 
30 i zero procent sprawnosci to raczej dowcip :lol: zakladalem KYB do puno,bravo i twierdze ze sa bardzo dobre.(jest nawet pisemna gwarancja)pozdrawiam
 
Amortyzatory
Powrót
Góra