ignacy
Użytkownik
- Rejestracja
- Lip 16, 2013
- Postów
- 224
- Lokalizacja
- zDolny Śląsk
- Auto
- Mito 135 MA TCT było, Giulietta 170 MA TCT_była, Stelvio 200KM, Ducato 3,0 160 AT był, Corsa 130
Robię duże przebiegi - od stycznia 2019 do teraz mam już 49 000 km i zastanawiam się właśnie nad przedłużeniem gwarancji - dostałem ofertę na 8500 zł netto + Vat na całość lub 5000 zł netto + Vat na elementy napędu (powertrain: skrzynia, silnik, wał itp). odradzasz? wydawało mi się że przedłużenie gwarancji to konieczność a teraz sam już nie wiem...
Nikt z nas nie jest jasnowidzem, wiec Ci nie doradzi skutecznie. Ja moge napisać ,że w przypadku mojej byłe Giulietty ta dodatkowa gwarancja posłuzyła tylko do wsparcia psychicznego, bo w realu okazały sie to wyrzucone pieniądze- nie zdarzyło sie nic co by spowodowało potrzebę uruchomienia tej gwarancji a ściślej ubezpieczenia, bo tym jest w rzeczywistości ta gwarancja - nazywa sie gwarancja , ale to jest polisa nie gwarancja.