salatin
Nowy
- Rejestracja
- Kwi 28, 2007
- Postów
- 1,321
- Wiek
- 46
- Lokalizacja
- ALBA
- Auto
- Alfa Romeo 166 3.0 V6 Q2 2003,Giulia 2.9 V6 Bi Turbo.
ciekawe spostrzezenie heheHehe, w 16V trzeba mieć zapasowy silnik w bagażnikuMoże pod tym kątem zrobili go takiego pojemnego
Najlepiej razem z olejem wymieniać panewki
![]()









