mat09
Nowy
Auto było wyprodukowane, wybrałem ze stocku Carserwisu.Ale to jest 7 tygodni od momentu kiedy dotarło do dealera czy 7 od zamówienia? Bo się pogubiłem. Wiem, że auto się produkuje 6 tygodni. Ale słyszałem też, że czasem auto abonamentowe musi swoje odstać u dealera, więc wybaczcie głupie pytanie. Jak z Waszego doświadczenia wygląda terminowość odbioru w stosunku do tego co jest w zamówieniu? W zamówieniu jest napisane "Data dostawy" czyli jak się domyślam, do tej daty muszę sobie doliczyć trochę, właśnie pytanie ile?
7 Tygodni minęło od momentu wysłania wniosku przez mnie do dealera, tego samego dnia dealer przesłał wniosek do LP.
Ile musisz sobie doliczyć nikt Ci nie odpowie. Data dostawy to teoretyczna data odbioru samochodu. Ja mam datę dostawy na 1 lipca, ale wiem że nie ma szans, żeby wtedy odebrać. Bo najwcześniej jutro auto trafi do rejestracji, a na samą rejestracje można kilka dni czekać.