[159] Interfejsy diagnostyczne

bitrate czy częstotliwość transmisji zmień w opcjach programu
 
bitrate czy częstotliwość transmisji zmień w opcjach programu

Chodzi o ten parametr Latency od 1 do 16 to nastawiałem na każdym i cały czas te zbyt duże opóźnienia, także nie wiem co to może być ? nic nie przerabiałem we wtyku ?
 
Marek, tylko wylutować i po problemie?

To jest taki mały pizd..lek że go nożykiem podważysz i odpadnie :)
będzie po temacie.

- - - Updated - - -

Chodzi o ten parametr Latency od 1 do 16 to nastawiałem na każdym i cały czas te zbyt duże opóźnienia, także nie wiem co to może być ? nic nie przerabiałem we wtyku ?
Tak, to był ten parametr. Jak dobrze pamiętam to jak się da TEST to pokaże na jakiej częstotliwości ma być. Ale nie mam pewności. Tak czy siak taki komunikat się pojawia właśnie jak masz ten parametr źle ustawiony.
 
Marek t/z , że ja żadnego opornika nie muszę usuwać tylko bawić się dalej z ustawieniami ?
 
Jak Ci się łączy tylko z ecu to wina opornika. Ale jak z niczym to coś nie gada Ci kabel z lapkiem. Czy masz opornik czy nie to z ecu musi się łączyć.
 
Mam Vistę może to ona nie za bardzo z ELM ? Ale jak łączę się drugim kablem VAG/KKL to się łączy normalnie i chodzi ?
 
Mam Vistę może to ona nie za bardzo z ELM ? Ale jak łączę się drugim kablem VAG/KKL to się łączy normalnie i chodzi ?
Najlepszy do diagnostyki jest XP-ek ale ja mam i KKL i ELM na Viście i wszystko lata bez problemu. Ja też troche nerwów zjadłem zanim połączyło mi się z autem. Masz do ELM przejścówke do 159? Jeśli tak to odepnij ją i spróbuj połączyć się samym kablem.
 
Najlepszy do diagnostyki jest XP-ek ale ja mam i KKL i ELM na Viście i wszystko lata bez problemu. Ja też troche nerwów zjadłem zanim połączyło mi się z autem. Masz do ELM przejścówke do 159? Jeśli tak to odepnij ją i spróbuj połączyć się samym kablem.

Nie mam żadnej przejściówki tylko sam kabel. Trzeba do tego cierpliwości to już się zorientowałem. Też tak pomyślałem, że z Vistą coś może nie halo. A u Ciebie jak z tym opornikiem o którym tu mowa, masz usuniety ?
 
Masz tu zrzut jak to ma być ustawione
Clipboard01.jpg

Musisz mieć także tą samą prędkość ustawioną w Menedżerze Urządzeń
 
Nie mam żadnej przejściówki tylko sam kabel. Trzeba do tego cierpliwości to już się zorientowałem. Też tak pomyślałem, że z Vistą coś może nie halo. A u Ciebie jak z tym opornikiem o którym tu mowa, masz usuniety ?
Nie nie usunołem jeszcze z braku czasu, ale zarówno z nim jak i bez niego z samym ECU się połączysz bez problemu jak ktoś już pisał wyżej.
 
Panowie, który opornik wyrzucić?

zj2s.jpg
 
No to takiej płytki jeszcze nie widziałem :sarcastic:
A gdzie masz opornik 121? to taki malutki ciupeńki chyba 1,5x2mm i będzie napisane 121.

- - - Updated - - -

Z tego co czytałem na forach (bo też mam nietypową płytkę) to zawsze to jest opornik 121. Nigdy nie ma dwóch i zawsze to ten za to odpowiada. Ja u siebie też nie miałem pewności ale skoro pisali 121 to taki wydłubałem i jest git :)
 
To dupa :) ale jesteś pewien że nigdzie z żadnej strony? Ale dziwną masz tą płytką.
 
Prześwietliłem z lupą ją całą, 102, jakieś 4 cyfowe liczby etc są, ale 121 nie ma :/ napisałem do viakena, może podrzuci jakiś pomysł.
 
Robię test i wyskakuje: Ten interfejs jest zgodny z ELM 327 1.4! Powinien się połączyć ze wszystkimi modułami CAN. Ustawione mam wszędzie tak samo, i w dalszym ciągu zbyt duże opóźnienia. Jakieś pomysły Panowie ?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra