Potrzebuje pomocy w wycenie alfy. Mogę kupic po rodzinie alfe, i nie możemy dogadać się do ceny. Ja nie chce aby on nie był stratny ani on żeby wziąśc za dużo. Alfa 166, 2002 rok, 2.4 jtd 150 km. Ogólnie blacharsko nie ma się czego przyczepić, drobne rysy to normalka. Środek skóra, czysto i nie znisczone. Wszystko działa jak należy. Ale żeby nie było tak pięknie to ma kilka bolączek. Powoli kończy się spzęgło i dwumasa, da się normalnie jezdzić , ale wymianić trzeba będzie. Zawieszenie,już nie jest pierwszej młodości luzów nie ma, ale myśle że do wiosny dojździ. I ostatnia sprawa, długo kręci zanim odpali, w zimie paliła normalnie im cieplej się zrobiło dłużej kręciła zanim odpalia teraz potrzebuje ok 3 s kręcenia zanim zapali. Powiedzcie ile może byś warta tak orientacyjnie z tymi trzema usterkami.