[Giulia] Wbudowana nawigacja

Jakiś spieprzony update radia OTA? Właśnie skojarzyłem, że mi przestało działać chyba po tym jak jakiś czas temu nie odpalił się główny wyświetlacz po włączeniu stacyjki. Po 2-3 restartach wszystko wróciło do normy ale bez żadnych komunikatów - dlatego nie skojarzyłem tego na wprost z updatem. Ale może się odbył jakoś "w tle".
Teraz masz wszystko "legal" to może uderz do ASO?
 
No wiec w ramach testu wykupiłem miesiąc subskrypcji My Navigation: Traffic (korki) pojawiły się od razu, pozycja w menu Otrzymane miejsca docelowe (z telefonu) też. Aplikację w telefonie musiałem popchnąć: najpierw wysłać adres z Google maps - i wtedy też w apce pojawiła się odp. pozycja. ALE wybieranie głosowe adresu w samochodzie dalej nie działa. Mapy mam 23.0.1 (zciągnięte oficjalnie z MOPAR i zainstalowane pod koniec listopada).. Subskrypcja na mapy i na MyNavigation wygasła mi 27.12... I do tego czasu wybieranie głosowe na pewno działało.. Sądziłem, że jak wykupię MyNavigation, to ruszy.. Ale nie ruszyło.. Zrobiłem reset Connect Box-a (Ustawienia > informacje i rozrywka > powiązane usługi > przywróć aplikacje) - też bez rezultatu...
Wygląda na to, że przyczyną nie jest wersja map.. (bo przecież w grudniu mi działało).. Może wyłączyli tą opcję na serwerze, albo zdalnie w moim aucie?
A jeszcze dla uszczegółowienia: które mapy macie zainstalowane? WEST czy EAST? Ja mam EAST...
Czy jest ktoś komu obecnie działa wybieranie głosowe adresu?
 
Ja mam też EAST, 24.0, głosowe nie działa.
Na stronie tomtoma w zakładce Alfy jest w tekście listujacym bajery tomtoma punkt "wybieranie głosowe". Tak trochę jakby to była właściwość mapy a nie radia.
Wg mnie: kupiłeś, nie działa, atakuj ASO że nie działa jak mówią. Zrobią nie zrobią, może choć powiedzą coś ciekawego co podrzuci trop.
 
Ok, czyli nie jest to mapa.

U mnie było tak, jezdzilem długo na starej mapie 23.0. nie pamiętam, ale ostatnich aktualizacji nie mogłem zainstalować, ciągle się gdzieś wysypywalo, potem brak strony maps.mopar stąd pomysł z zainstalowaniem nieoficjalnej tej z linka. Zaraz po instalacji, dzialało wybieranie glosowe, jestem pewny.
Okolo tydzień później już nie dzialało, obstawiałem mapy bo zgasiłem silnik i już nie używalem, jakiś reset i te sprawy. Po wgraniu oficjalnych w wer 24 EAST dalej u mnie nie działa.
 
Ok, czyli nie jest to mapa.

U mnie było tak, jezdzilem długo na starej mapie 23.0. nie pamiętam, ale ostatnich aktualizacji nie mogłem zainstalować, ciągle się gdzieś wysypywalo, potem brak strony maps.mopar stąd pomysł z zainstalowaniem nieoficjalnej tej z linka. Zaraz po instalacji, dzialało wybieranie glosowe, jestem pewny.
Okolo tydzień później już nie dzialało, obstawiałem mapy bo zgasiłem silnik i już nie używalem, jakiś reset i te sprawy. Po wgraniu oficjalnych w wer 24 EAST dalej u mnie nie działa.

A kiedy przestało Ci działać? Mi około 30 grudnia...
 
To nie, mi niedawno, w momenice kiedy pisałem, że z mapami wzystko ok po wgraniu jeszcze działało wybieranie głosowe to było 1.03. Tydzień później już nie działało.
 
To nie, mi niedawno, w momenice kiedy pisałem, że z mapami wzystko ok po wgraniu jeszcze działało wybieranie głosowe to było 1.03. Tydzień później już nie działało.
Hm... na pierwszy rzut oka nie widać związku między moim i twoim przypadkiem... Tobie przestało działać w marcu, a masz jeszcze aktywną "fabryczną" subskrypcję, a mi na przełomie roku, jakby równo z wygaśnięciem mojej subskrypcji..
 
Wysłałem zgłoszenie przez www, ale mija tydzień i cisza.

Z moich doświadczeń (co prawda zgłoszenia telefoniczne na info-linie) - odpowiedź zajmuje im średnio 15 dni...

- - - Updated - - -

Byłem dziś w ASO (Gdynia) wymienić koła na letnie i zagadałem w salonie o niedziałające wybieranie głosowe adresów.. Było 3 gości, nie znali tematu (na jazdach testowych widocznie to nie wyszło), ale jeden z nich przyznał że parę dni temu widział zapowiedź(?) akcji serwisowej na Infotaiment ... Jak będę za miesiąc robił przegląd to się upomnę... Może pomoże ;)
 
Chyba 2-3 dni temu pojawiła się 2024.12. 50444/50445.
Prawdopodobnie 25.0.0.
Ściągnąłem ale jeszcze nie zainstalowałem, dlatego "prawdopodobnie".

EDIT: 25.0.0. Release date 07.04.2025 T15.37.34
 
Ostatnia edycja:
Chyba 2-3 dni temu pojawiła się 2024.12. 50444/50445.
Prawdopodobnie 25.0.0.
Ściągnąłem ale jeszcze nie zainstalowałem, dlatego "prawdopodobnie".

EDIT: 25.0.0. Release date 07.04.2025 T15.37.34

Instalowałeś już może? Widzę, że można też to (chyba) zdobyć edytując link podawany z 4 strony wcześniej tego wątku, modyfikując datę na grudzień... Ale jeszcze nie miałem czasu instalować..
 
Właśnie z tego zmodyfikowanego linka ściągałem. Próbowałem instalować przedwczoraj w trasie ale wywaliło mi błąd pliku licencyjnego! Oczywiście był na miejscu. Później odkryłem że cholerny Windows dowalił mi SystemVolumInformation do pena - więc albo to to albo coś już poblokowali w mapach czy multimediach. Będę próbował na dniach jeszcze raz. Daj też znać jeśli Ci pójdzie.
 
@donvito
skopiuj link, wklej do nowego okna i zmień datę z 24.09 na 24.12 i ściągaj
 
Uparcie wywala mi że "nieważny plik licencyjny, pobierz ponownie aktualny".
Ma ktoś może do użyczenia na priva swój aktualnie pobrany plik lic żebym go obejrzał co aktualnie jest w środku? Bo chyba coś się zmieniło w tej kwestii.
 
Mam to samo.
Daj znać jak się Tobie uda zainstalować
 
Ostatnia edycja:
Używasz tego ze spacjami czy jakiegoś innego?
Inna kwestia że może tak być że ten komunikat jest od czapy i blokada nie ma żadnego związku z plikiem licencyjnym a np sam plik mapy jest jakoś teraz personalizowany. Tylko wtedy po co by był wogóle na tym serwerze wystawiony.
Ewidentnie potrzebujemy kogoś kto ma aktualnie działający plik licencyjny żeby spróbować to rozkminić.
 
Nigdy nie tło takiej potrzeby? Ale sprawdzę
 
Zmiana daty pliku licencji też nic nie dała.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra