75andrew155
Administrator ds. moderatorów
- Rejestracja
- Maj 26, 2006
- Postów
- 11,128
- Wiek
- 64
- Lokalizacja
- Warszawa
- Auto
- 155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
Nie jest żle.
Wreszcie wszyscy dojrzeliśmy do tego że pażdzierze trzeba reanimować blacharsko bo to jednak wiekowe auta.
Patrząc na twoje foty jakoś nie pasuje mi ten wlew paliwa: czy czasem on nie powinien wyjść razem z błotnikiem a zostaje tylko rura wlewowa z gumowym kołnierzem?
Wreszcie wszyscy dojrzeliśmy do tego że pażdzierze trzeba reanimować blacharsko bo to jednak wiekowe auta.
Patrząc na twoje foty jakoś nie pasuje mi ten wlew paliwa: czy czasem on nie powinien wyjść razem z błotnikiem a zostaje tylko rura wlewowa z gumowym kołnierzem?
Ostatnia edycja: