[155] MOJA 155 2.5 Marcin@Romeo

Nie jest żle.
Wreszcie wszyscy dojrzeliśmy do tego że pażdzierze trzeba reanimować blacharsko bo to jednak wiekowe auta.

Patrząc na twoje foty jakoś nie pasuje mi ten wlew paliwa: czy czasem on nie powinien wyjść razem z błotnikiem a zostaje tylko rura wlewowa z gumowym kołnierzem?
 
Ostatnia edycja:
Patrząc na twoje foty jakoś nie pasuje mi ten wlew paliwa: czy czasem on nie powinien wyjść razem z błotnikiem a zostaje tylko rura wlewowa z gumowym kołnierzem?
no powinien :)



problem to jeszcze przednie podłużnice a właściwie fartuchy przy mocowaniu przewodów hamulcowych
 
Marcin szacun za podejście.
Wielu by wymiękło. I wielu kupujących 155 myśli że rdza tylko na błotniku. TO wiekowe auta ;)
Marcin uratował tą 155 od złego losu ! :)
 
Lewy błotnik ogarniety juz tylko zabezpieczyć i czas na 2 , juz ... dwa tygodnie bez alfy strasznie tęsknie za rykiem vki i pewnie z tydzien jeszcze na lakierowanie i blacharke przodu.
 

Załączniki

  • 20141024_110633.jpg
    20141024_110633.jpg
    105.9 KB · Wyświetleń: 134
  • 20141024_110552.jpg
    20141024_110552.jpg
    115.5 KB · Wyświetleń: 140
Dobra robota, widzę że wszyscy rzucili się do ratowania kredensów:D
 
Tył alfy prawie zrobiony został przód i lakierowanie progów i zderzaków i 155 bedzie w pełni zdrowa i piekna , co powiecie na czarne felgi ?
 

Załączniki

  • 20141030_153220.jpg
    20141030_153220.jpg
    115.1 KB · Wyświetleń: 115
  • 20141030_153207.jpg
    20141030_153207.jpg
    107.3 KB · Wyświetleń: 119
  • 20141030_153156.jpg
    20141030_153156.jpg
    105.7 KB · Wyświetleń: 120
będzie Ci auto w środku parować poza tym w bagażniku zawsze jest trochę wilgoć
 
Przewierci wiertarką kilka dziur i będzie git. Albo ruda sama dorobi nowe odpowietrzniki:D
 
A jaki to odpowietrznik który jest zakryty wykładziną, bez przesady ten wywietrznik rdzewieje jako pierwszy bo przez niego dostaje się woda
 
W każdym bądź razie tak jak napisałem ruda sama zrobi nowe odpowietrzniki :)
 
Tak czy siak nie ma to wpływu na korozję podłogi bagażnika.
Wpływ może mieć jak ktoś wozi kartofle w bagażniku lub teściową:D
 
ALfa juz u mnie narazie 3 zdjecia telefonem została już tylko zmiana koloru felg czarny lub grafit i cieszyć sie jazdą .
Kredens na tą chwile niema grama rdzy i oby tak już zostało.
 

Załączniki

  • 20141118_145259.jpg
    20141118_145259.jpg
    143.2 KB · Wyświetleń: 137
  • 20141118_145348.jpg
    20141118_145348.jpg
    168.9 KB · Wyświetleń: 135
  • 20141118_145320.jpg
    20141118_145320.jpg
    170.5 KB · Wyświetleń: 128
Ostatnia edycja:
Amortyzatory
Powrót
Góra