pieta
Nowy
- Rejestracja
- Wrz 27, 2011
- Postów
- 1,341
- Lokalizacja
- warszawa
- Auto
- była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
Niemiecka strona Petronas określa StAR P.E. jako "völlig synthetische Schmiermittel". Zdaje się niemieckie regulacje są dość ścisłe i żeby posługiwać się takim określeniem, olej musi mieć w składzie 80% bazy syntetycznej?
odgrzebie posta
http://flcf.onion.it/commonfile/POL/pdf/1413_ssic_POL.pdf
główne składniki: destylaty(ropa naftowa), hydrorafinowane cięzkie parafinowe ilośc 70-92%