Giulia GTA potwierdzona

Nie wiem czy GTAm, ale nie zdziwiłbym się gdyby jedna GTA zaparkowała za jakiś czas w Rzeszowie obok 4C LE i Stelvio Q N'Ring.
 
Czekamy na nowy rekord Nordschleife:) Ja stawiam, że zejdą poniżej 7:27.

Tutaj chyba nie ma wątpliwości. 100kg mniej, mocy więcej, aerodynamika polepszona, i co najlepsze wyraznie poszerzona (przecież te średnio wyglądające dokładki na błotnikach to nie dla zabawy).

Jak już bym miał się nad czymś zastanawiac, to czy wersja am nie przebije Jaguara XE SV8.
 
Nie wiem czy GTAm, ale nie zdziwiłbym się gdyby jedna GTA zaparkowała za jakiś czas w Rzeszowie obok 4C LE i Stelvio Q N'Ring.

Może być z tym ciężko. Jak była światowa premiera 8C to w Polsce było przynajmniej 4 chętnych, gotowych wpłacić zaliczkę i czekać na auto. Niestety do naszego kraju trafił tylko jeden Spider...
Także trzeba mieć dobre dojścia, żeby móc to kupić.

- - - Updated - - -

Tutaj chyba nie ma wątpliwości. 100kg mniej, mocy więcej, aerodynamika polepszona, i co najlepsze wyraznie poszerzona (przecież te średnio wyglądające dokładki na błotnikach to nie dla zabawy).

Jak już bym miał się nad czymś zastanawiac, to czy wersja am nie przebije Jaguara XE SV8.

Ja jestem niemal pewien, że go wykręci. Inna sprawa, że XE nie był modelem seryjnym, więc nie zachwyca mnie zbytnio czas tego auta:)
 
Może być z tym ciężko. Jak była światowa premiera 8C to w Polsce było przynajmniej 4 chętnych, gotowych wpłacić zaliczkę i czekać na auto. Niestety do naszego kraju trafił tylko jeden Spider...
Także trzeba mieć dobre dojścia, żeby móc to kupić.

- - - Updated - - -



Ja jestem niemal pewien, że go wykręci. Inna sprawa, że XE nie był modelem seryjnym, więc nie zachwyca mnie zbytnio czas tego auta:)

https://lr.pl/jaguar-xe-sv-project-8–na-tor-prosto-z-salonu byl w limitowanej wersji.Giulia po 250szt z danej limitowanej odmiany.Takze badzmy uczciwi.
 
Ostatnia edycja:
Ale to zdjęcie, od razu wyglądało nie tyle na fotomontarz ile na rendering jeśli chodzi o samochód.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Przyglądając się można śmiało uznac że to nie jest przeróbka tego zdjęcia. Gtam ma bardziej zadarty tyłek

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Przyglądając się można śmiało uznac że to nie jest przeróbka tego zdjęcia. Gtam ma bardziej zadarty tyłek

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

To jest przeróbka. Niedługo auto motor i sport o tym napisze dokładniej ;)
 
Samochód nie jest przerobiony tylko wyrenderowany i umiejscowiony tak samo. Zresztą nie dokładnie tak samo.
Jakby to było fotoshopowane, to nie miałbyś inaczej padającego światła (tylny zderzak), innych odbić na prawym boku.
Auto jest minimalnie inaczej ustawione, spójrz na płetwę względem linii dachu, albo dolną linię prawych okien.

Ale to detale. Fakt, że nie jest to zdjęcie :)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Samochód nie jest przerobiony tylko wyrenderowany i umiejscowiony tak samo. Zresztą nie dokładnie tak samo.
Jakby to było fotoshopowane, to nie miałbyś inaczej padającego światła (tylny zderzak), innych odbić na prawym boku.
Auto jest minimalnie inaczej ustawione, spójrz na płetwę względem linii dachu, albo dolną linię prawych okien.

Ale to detale. Fakt, że nie jest to zdjęcie :)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Zdjęcie na torze tyłu jest zrobione w ten sposób, że postawili nowe auto w podobny sposób (tak, nie dokładnie tak samo im wyszło) i zrobili zdjęcie. Potem nałożyli to zdjęcie na starsze zdjęcie na torze. I obrobili w fotoszopie.
 
Znajomy z firmy już zarezerwował wersję GTAm.
 
Zazdrościć i pogratulować tym co je kupią !
 
Czy rezerwacja = pewność otrzymania? Podejrzewam, że będzie dużo więcej chętnych, niż sztuk do wzięcia, jakoś rozwiązana jest kwestia pierwszeństwa (typowo wg zgłoszeń, losowo)?

Osoby, które chcą kupić jedną z GTA lub GTAm muszą mieć nie tylko gruby portfel ale i szerokie plecy... Bo bez dojść i znajomości nie ma szans na to auto w normalnym trybie zamówienia.
Dodatkowo realizacja zamówień dopiero na 2021, jeśli epidemia nie opóźni procesu produkcji.
 
Osoby, które chcą kupić jedną z GTA lub GTAm muszą mieć nie tylko gruby portfel ale i szerokie plecy... Bo bez dojść i znajomości nie ma szans na to auto w normalnym trybie zamówienia.
Dodatkowo realizacja zamówień dopiero na 2021, jeśli epidemia nie opóźni procesu produkcji.

To Włoch z Mediolanu. Pewnie zna kogoś odpowiedniego z AR (FCA).
 
----
 

Załączniki

  • zaraza_rewers_1.jpg
    zaraza_rewers_1.jpg
    88.9 KB · Wyświetleń: 10
Ostatnia edycja:
Amortyzatory
Powrót
Góra