radosuaf
Aktywny
- Rejestracja
- Mar 18, 2010
- Postów
- 8,279
- Lokalizacja
- Poznan, Poland, Poland
- Auto
- Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
Wątpię, żeby Audi z tamtych lat w ogóle zagłówki miało
.
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Jedyne Audi warte uwagi z tamtych lat to model 200. Miał wujek takie auto i powiem że według mnie fajne auto, ale nudne jak choleraTia, a Słowianie w tamtych czasach z dzidami na mamuty polowali![]()
Gdyby był za 100 EUR, to mógłbym pomyśleć
Znów się coś dla mnie pojawiło, ale wolnych 30k zł póki co brak :/
Silnik od 75 QV kompletny za 850 EUR:
http://alfaforum.de/viewtopic.php?t=5879&sid=095396221310c261bb31288be7dae0d7