Ciekawe ogloszenia

Ostatnia edycja:
Gdyby był za 100 EUR, to mógłbym pomyśleć - przekładka jest średnio opłacalna, bo trzeba całe przeniesienie napędu wymienić między innymi. Prościej kupić V6 w oryginale :).
 
Hehe :) Ta z Żywca się skończyła. Poczytałem trochę o tym silniku, pogadałem z mechem i powiem Ci, że boję się tego silnika. W sumie wszyscy są z niego zadowoleni tak jak z TS-a. Do czasu aż się sypnie. A później to już tylko płacz :P
 
Tylko już nie aktualne . Bo poszło prawie od razu ;)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra