@sdero
Aktywny
...oczywiście że robi 16-tki...tylko nie zawsze pewnie...jak uwalisz stera, to się nie zdziw...wtedy chiński bdm nie pomoże...
![]()
Oj, chyba nie do końca jest to prawdą
---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:26 ----------
Panowie, czy ktokolwiek z Was łączył się Galletto z EDC16C8 w wersji 140KM ?
Mam kilka wersji softu i już drugą wersję hardware Galletto i cały czas mam błędy w połączeniu.

