[159] Black 159 by Patryczos

Mały 777 ja mam daleko ale możliwe ze może kumpel do grodziska po drodze ma. Więc weźmie będę dzwonić do ciebie jak coś. .
 
Polecam nr 4 :D : http://www.forum.alfaholicy.org/konkursy/120678-zdjecie_miesiaca_wrzesien.html

attachment.php
 

Załączniki

  • Untitled1.jpg
    Untitled1.jpg
    134.1 KB · Wyświetleń: 434
Hehe dzięki panowie, bardzo się cieszę, że sie podoba :) adrian ładna ta Twoja wisienka
 
Dziękuje. Czarny ostatnio miałem okazje przejechac się 147 GTA - rownie dobrze jezdzi jak wyglada. Gdyby jeszcze do zdjec dolączyc dźwięk :)
 
nie ma za co.Ja bezinteresowny nie jestem:D.Poprostu oddasz jedna nagrode i jestesmy kwita:D.No do zjecia powinien byc dolaczony dzwiek.Wiem jak brzmi bo LukeMazur przewiozl mnie swoja GT 3.2,a do tego mam porownanie jak brzmi 4C:D
 
04.10.2014r. spot na Kopcu w Piekarach Śląskich - "corny ślónsk":

attachment.php
 

Załączniki

  • 1939719_1458028481109551_854544819762121281_o.jpg
    1939719_1458028481109551_854544819762121281_o.jpg
    101.3 KB · Wyświetleń: 492
Na stronie Japan Racing ukazała się bella tym razem z tyłu:

attachment.php


Model JR10 na innych projektach też prezentuje się bardzo przyjemnie:

attachment.php

attachment.php

attachment.php


Znalazłem jeszcze taki model od JR:

attachment.php

attachment.php

attachment.php


Moim zdaniem w rozmiarze 19" wyglądałby obłędnie! A jakie jest Wasze zdanie ?
 

Załączniki

  • 10688038_861570183853943_805712349683932641_o.jpg
    10688038_861570183853943_805712349683932641_o.jpg
    137.9 KB · Wyświetleń: 558
  • 10459095_806164009394561_7291935352192313466_o.jpg
    10459095_806164009394561_7291935352192313466_o.jpg
    42.4 KB · Wyświetleń: 493
  • 10703900_854671391210489_8289939592980017631_o.jpg
    10703900_854671391210489_8289939592980017631_o.jpg
    76.5 KB · Wyświetleń: 491
  • 1502890_835248503152778_4853579555551686216_o.jpg
    1502890_835248503152778_4853579555551686216_o.jpg
    51.4 KB · Wyświetleń: 510
  • 1052608_854682381209390_6747679677931055206_o.jpg
    1052608_854682381209390_6747679677931055206_o.jpg
    74.6 KB · Wyświetleń: 525
  • 1801150_841832892494339_991657683526888524_o.jpg
    1801150_841832892494339_991657683526888524_o.jpg
    65.3 KB · Wyświetleń: 505
  • 10668893_861566110521017_6356926999847772471_o.jpg
    10668893_861566110521017_6356926999847772471_o.jpg
    65.4 KB · Wyświetleń: 486
Widzę JR kalkuje wzory już od wszystkich możliwych chyba. Te ostatnie to idealna kopia XXR'ów.
 
No własnie gdzieś przeglądając czeluście internetu trafiłem na te XXR-y. Zajebiście wyglądały, chyba były w czarnym macie z czerwonym napisem XXR. Wygląd kosmos, cena pewnie też...
 
No mi też się podobają i pewnie na 9'tce wyglądałyby fajnie, ale ktoś gdzieś kiedyś pisał, że felgi z wklęsłym rotorem raczej odpadają w naszym aucie. Prawda to?
 
Goora taki motyw faktycznie najczesciej spotyka sie na Audi, BMW, Lexusach itp. Ale wydaje mi sie ze na 9 tez beda sie swietnie prezentowac. Moze uda mi sie je sciagnac zrobic jakas sesje na nich to wtedy bedzie wszystk jasne :)
 
Patryczos, mi chodziło o to, że technicznie się ponoć nie da :)
Tak czy inaczej jak już tam się wkręciłeś to przymierzaj wszystkie wzory na potęgę. Odwiedzanie swojego tematu będziesz miał gwarantowane, a mi ułatwisz wybór felg, bo na wiosnę planuję coś zakupić na letnie kapcie ;)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra