Alfa Romeo Giulia (2012)

Wątpię żeby Giulia tak wyglądała. Takie Oczka to pasują do mniejszych aut. Limuzyna musi wyglądać dystyngowanie i być bardziej stonowana stylistycznie.
 
Nikt nic nie musi. bedzie tak zeby amerykanin kupował. a co do oczek pasujących do małych aut: wspomnę tylko 166 przed FL i co powiesz:))?
 
Przypomnę Ci Twoje słowa jak Giulia zostanie zaprezentowana publicznie.
 
alez przypomnij. bedzie taka, z grubsza, jak na dostepnych wizkach. Jednak zobaczysz ja za poltora roku, nie wczesniej,
 
alez przypomnij. bedzie taka, z grubsza, jak na dostepnych wizkach. Jednak zobaczysz ja za poltora roku, nie wczesniej,

Oj żebyś się nie zdziwił ;) Krążą plotki że koncept Giulii zostanie pokazany publicznie już na wrześniowym Frankfurt Motor Show 2011. I według Twojej koncepcji tak właśnie będzie :p
 
Ostatnia edycja:
byc moze jesienią? chociaz cyrki z Julką trwały ze dwa lata.
 
Nowa wizja Giulii:

big_render_Alfa_Giulia_alessandro_masera_00.jpg


Więcej tutaj:
http://www.alfanews.pl/2011/05/02/alfa-romeo-giulia-nowa-wizualizacja/
 
Bedac w ASO w Ostrowie chcialem pogadac o kupnie 159, a mily pan sprzedawca poinformowal mnie, zebym poczekal bo Giulia ma wyjsc w grudniu (tego roku)! Stwierdzil tez, ze juz ja widzial, ale nie moze powiedziec nic na jej temat... Co o tym sadzicie? Prawda/Falsz?
 
O tym, że 149 (czyli Giulietta) będzie tuż, tuż, gadali 2 lata przed faktycznym pojawieniem się w salonach.
 
Ta nowa wizka to jakis nonsens. trzydrzwiowa? Bez bagaznika?
Nie dajcie sie nabrać. czasem firma puszcza takie bąki, aby sondowac reakcje rynku, albo utrzymac zainteresowanie autem, marką.
A ten sprzedawca w ostrowie... ja bym goscia na kopach zwolnił. facet zrobił wszystko, zeby salon nie sprzedał samochodu.

Ale to spoko.. Norma w Polsce, kraju bezbrzeżnej niekompetencji. Przy mnie,w ASO wrocławskim sprzedawca zamykał maske 159. Przywalił tak, że szklanka spadła ze stolika obok. I wpierał mi brednie, ze TBI pali za tyle benzyny, co JTDM ropy. Znaczy: litrowo mniej.
 
Ta nowa wizka to jakis nonsens. trzydrzwiowa? Bez bagaznika?
Nie dajcie sie nabrać. czasem firma puszcza takie bąki, aby sondowac reakcje rynku, albo utrzymac zainteresowanie autem, marką.
A ten sprzedawca w ostrowie... ja bym goscia na kopach zwolnił. facet zrobił wszystko, zeby salon nie sprzedał samochodu.

Ale to spoko.. Norma w Polsce, kraju bezbrzeżnej niekompetencji. Przy mnie,w ASO wrocławskim sprzedawca zamykał maske 159. Przywalił tak, że szklanka spadła ze stolika obok. I wpierał mi brednie, ze TBI pali za tyle benzyny, co JTDM ropy. Znaczy: litrowo mniej.

A Ty jak zwykle doszukujesz się wszędzie teorii spiskowych.
Przypatrz się dokładnie tym wizualizacjom a zobaczysz drugą parę drzwi a nawet bagażnik tam zobaczysz, niepraktyczny, ale jednak. I o jakiej firmie Ty piszesz, skontaktuj się z grafikiem Alessandro Masera i zapytaj czy pracuje dla Fiata.
 
skąd wiesz czy pracuje czy nie pracuje? Nie żartuj....
Nie zartuj też w temacie Giulii... To ma byc duze auto, gabarytowo również, na rynek amerykanski, również... Chcesz w tej klasie wypuscić auto z malutkim bagażnikiem i króciutkimi tylnymi drzwiami, żeby mogła wsiąść tamtędy tylko niewysoka anorektyczka...?

Owszem, piekne auto, super wizka. Pamiętaj jednak o kluczowym: alfa chce sprzedawać pół miliona aut rocznie. A ta wizka to zapowiedź auta niszowego, dla mocno ograniczonej grupy klientów. To nie jest auto na rekordy sprzedaży.
Jej zadaniem jest przebić znacznie sprzedaż 159. Takie auto w życiu tego zadania nie wykona.
 
skąd wiesz czy pracuje czy nie pracuje? Nie żartuj....
Nie zartuj też w temacie Giulii... To ma byc duze auto, gabarytowo również, na rynek amerykanski, również... Chcesz w tej klasie wypuscić auto z malutkim bagażnikiem i króciutkimi tylnymi drzwiami, żeby mogła wsiąść tamtędy tylko niewysoka anorektyczka...?

Owszem, piekne auto, super wizka. Pamiętaj jednak o kluczowym: alfa chce sprzedawać pół miliona aut rocznie. A ta wizka to zapowiedź auta niszowego, dla mocno ograniczonej grupy klientów. To nie jest auto na rekordy sprzedaży.

Niejednokrotnie było mówione że Giulia ma być autem mniejszym od Alfy 159.
 
Ta ostatnia wizualizacja rzuca mnie na kolana. Piekny samochod. Szkoda, ze to tylko model 3D od zdolnego grafika, jednak taka linia to jest to, co lubie.
 
Owszem, piekne auto, super wizka. Pamiętaj jednak o kluczowym: alfa chce sprzedawać pół miliona aut rocznie. A ta wizka to zapowiedź auta niszowego, dla mocno ograniczonej grupy klientów. To nie jest auto na rekordy sprzedaży.
Jej zadaniem jest przebić znacznie sprzedaż 159. Takie auto w życiu tego zadania nie wykona.

A mi tam wystarczy bagażnik na 300 litrów, byle tylko sylwetka była podobna do tej z wizualizacji niejakiego A. Masera. Practicality jest dla pancerwagenów z VAG. To prawda, że Giulietta jest najpraktyczniejszą Alfą wszech czasów, ale mam nadzieję, że Giulii nie będą też tak upraktyczniać na siłę.

A ten tyłeczek jest... bosski!


Pozdrawiam,
 
Jak dla mnie ta ostatnia wizja jest kapitalna - takie Alfy chciałbym widzieć :) Tyle, tylko, że nie ma absolutnie żadnej szansy, by coś chociaż podobnego weszło do produkcji...
 
Niejednokrotnie było mówione że Giulia ma być autem mniejszym od Alfy 159.


Pierwsze słyszę.
Nawet jak mowiono, w co trudno uwierzyc, to tak na pewno nie bedzie. Jak bedzie mniejsza, to czym będzie sie roznic od Julki? No i alfa zostanie kompletnie bez modelu w klasie wyżej od kompakta, prawda?
A o 169 to na razie bajki się opowiada.
 
powiem wam że AR powinno zrobić limuzynę klasy Passata CC, czyli limuzyne 2+2. ta klasa z natury ma przede wszystkim wyglądać stylowo a praktyka schodzi na dalszy plan. dlatego AR powinno pomyśleć o czymś takim, prócz myślenia o zwykłym sedanie/kombi
 
Amortyzatory
Powrót
Góra