- Rejestracja
- Paź 21, 2005
- Postów
- 3,127
- Wiek
- 40
- Lokalizacja
- Koszalin, Gdynia
- Auto
- Ducati Hypermotard 796
Ten jest jakis inny.,markotny...W zasadzie nigdy nic nie mówi. Z tyłu na półce siedzi jego wersja mini, także obydwaj dbają aby Alfie nie było smutno. Ten większy jeździ ze mną już dość długo. Jak miałem 33 to też zajmował szczytne miejsce pasażera.










