rybakmj
Nowy
Kolego rybakmj, hamulce dają rade przy takich osiągach
Zalezy kto jak jeździ.Jeśli chcemy bawić się w późne dohamowywanie na zakretach,to pewnie seryjne 305mm nie podoła. Według mnie 305mm wystarczy na sprawne zatrzymanie nawet przy tej mocy ,którą mam.