Maciek-156 napisał:Ja dwa lata temu byłem świadkiem jak sasisia palił ognisko z gazet pod miska olejowa w audi A4 bo zalał ją olejem 15W40 i rozrusznik nie miał szans zakręcić
co za bzdury.. oj inzynierze inzynierze
moze lepiej bylo powiedziec sasiadowi zeby zmienił aku, bez przesady z tymi oporami przy rozruchu :wink: