zieloo007
Aktywny
- Rejestracja
- Maj 10, 2009
- Postów
- 4,041
- Wiek
- 42
- Lokalizacja
- Racibórz
- Auto
- Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
A co do radyjek, Blaupunkt jest od kilku lat Chiński i z tymi Blaupunktami które były za czasów nowości naszych 156 ma tylko znaczek wspólny. Ja mam takie radio
Co oznacza dla Ciebie chińskie radio? Jeśli jest nowe na gwarancji i spełnia Twoje oczekiwania to jest bardzo dobrze. Dziś 95% sprzętów - producentami są Chiny. Nowe radia maja więcej bajerów niż stare, a nie oznacza ze są gorsze.
Co do kabli - ja nie zmieniałem bo nie widziałem sensu.Raczej nie zauważysz różnicy po wymianie poza "wewnętrzny aspektem" że masz nowe dla siebie samego.Chyba, że jesteś meeega wymagającym audiofilem, gdzie Twoje ucho wychaczy różnicę w odbiorze...A co do radyjek, Blaupunkt jest od kilku lat Chiński i z tymi Blaupunktami które były za czasów nowości naszych 156 ma tylko znaczek wspólny. Ja mam takie radio