premek
Nowy
- Rejestracja
- Cze 26, 2010
- Postów
- 1,523
- Lokalizacja
- Tarnowskie Góry
- Auto
- 164 2.0 TB '93/ Spider (916) 2.0 TS '01
Bardzo możliwe! Tak sobie pierd****łem
Muszę przyznać że przy tym modelu projektanci przeszli sami siebieAuto wygląda jakbym to ja poprawiał rysunki renaulta.
O ile lubię paskudne samochody to ten jest tak brzydki że patrzeć się na niego nie mogę
http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod...maxConstructionYear=1997&lang=pl&pageNumber=2
Głupio tak nie mieć gustu, czy normalnie się żyje?
Giulietta 116 jest rewelacyjna.