Darus
Nowy
- Rejestracja
- Sie 28, 2009
- Postów
- 512
- Wiek
- 43
- Lokalizacja
- Wrocław
- Auto
- 166 2.4 jtd była, 156 fl sw 2.4 JTDm była, 166 FL 2.4 20v, 159 2.4 20v była, Giulietta 1.4 170 je
Fajnie to wygląda, dla mnie korek alu byłby lepszy zdecydowanie, bo ten kiepsko wygląda przy reszcie.
Nie wiem czy ja zdecydowałbym sie na ramiona wycieraczek...
Ale i tak jest super!
Nie wiem czy ja zdecydowałbym sie na ramiona wycieraczek...
Ale i tak jest super!