• Hej Alfaholicy!

    Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.

    Zachęcamy do:

    • włączenia nowego stylu w ustawieniach profilu i potestowania go na co dzień
    • zgłaszania uwag dotyczących kolorów, kontrastów, czytelności i wygody przeglądania dłuższych wątkich
    • dzielenia się propozycjami drobnych poprawek, które mogą jeszcze lepiej dopasować motyw do charakteru naszej społeczności Alfaholików

    Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.

    Wbijaj do tematu i napisz, co myślisz!

Zegary

palacz82

Nowy
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
62
Lokalizacja
Poznań
Auto
Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 2018
Czy ktoś wie gdzie podważyć ta srebrną ramkę od zegarów? Strasznie trzeszczy i chciałbym nasmarować albo coś innego wykombinować
89.jpg


Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Mi chodzi o ten plastik przed zegarami na tubie

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Mi chodzi o to żebyś zrozumiał. Jeśli uważasz ze tam cos włożysz bez zdejmowania całych zegarów to próbuj i daj znać.
 
Chyba się nie rozumiemy, chodzi mi dokładnie o tą cieńką srebrną ramkę

IMG_20200820_190513.jpg
 
Czy ktoś wie gdzie podważyć ta srebrną ramkę od zegarów? Strasznie trzeszczy i chciałbym nasmarować albo coś innego wykombinować
89.jpg


Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Przepraszam, może niewiele wniosę do dyskusji, ale patrzyłem na swoje i chyba to nie jest osobny element. Czy jesteś pewien, że trzeszczy tylko ta ramka (srebrne zwieńczenie), a nie całe "tuby" ? Czy srebrne ramki ruszają się/odstają od reszty? Rozumiem, że auto nie jest na gwarancji?
 
Odświeżę trochę temat i takie pytanie trochę z innej beczki, czy w Stelvio były różne wielkości wyświetlaczy między zegarami?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra