Nazar
Nowy
- Rejestracja
- Mar 16, 2011
- Postów
- 3,966
- Lokalizacja
- Bytom
- Auto
- Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
ELO. Chce zamówić z Ebaya amortyzatory gwintowane z firmy Lowtec. Miał ktoś z tym do czynienia? Wyglądają konstrukcyjnie na lepszy produkt niż FK, MTS a przy tym cenowo jest całkiem sympatycznie. Niestety nie ma u nas niczego w rozsądnej cenie. KW var.1 za ponad 4k czyli wersja bieda , BC Racing juz lepiej bo za 4,4k PLN dostajemy gwint z regulacją twardości i dodatkowo z customowymi poduszkami amora ( na Ebayu BC z przesyłką wyjdzie z 3,9k
). Jednak do auta okazjonalnego dla samego wyglądu nie potrzebuje gwintu ze złota a ten Lowtec ma zajebistą cenę jak na te auto
. Rozważałem sprężyny ale w tej materii to tragedia bo jedynie MTS obniża tak jak powinno a reszta to jakas pomyłka , większość pod V6 gdzie potem przód jak w motorowce po założeniu do TSa stoi.
Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka



