bussoholik
Nowy
edit - zatwierdziło się dwa razy
No i się wyrównało. Zapłon drogo, wydech tanio - koszta średnie są ok
Wyjaśnienie ws. wydechu masz poniżej,
Dodano po 6 minutes:
Jak dobrze, że na forum mamy tak wspaniałego mechanika , który w v6 CF2 diagnozuje wypadanie zapłonu na słuch, dotyk i medytacją. Gdzie byłeś przewspaniały czursson-ie w tym temacie : http://www.forum.alfaholicy.org/166/107729-2_5_v6_nierowna_praca_na_wolnych_obrotach.html i dlaczego nie wykorzystałeś swoich umiejętności - flaszkę na pewno bym postawił.
Dodano po 3 minutes:
Mam przeskanować i udostępnić fakturę za wymianę cewki i świec ?
Co do kosztów wydechu, to należy się małe sprostowanie: wymieniłem:
- rury od kolektora wydechowego do kata wraz z łącznikami elastycznymi
- tłumik środkowy (pasował od lancii kappy 3.0 v6)
- rurę od tłumika końcowego do tłumika środkowego
Kat został bo był dobry, tłumik końcowy mam nowy Ultera (zakładany jeszcze przez poprzedniego właściciela), ale i tak mam zamiar go zmienić bo strasznie "buczy".
Dodano po 4 minutes:
PS. tu: https://plus.google.com/100339247716418028951/about?gl=pl&hl=pl
Jest namiar na firmę w której robiłem układ wydechowy. Szybko, sprawnie i poprawnie.
Widać dwie skrajności. Ze świecami przegięcie w jedną stronę (przecież komplet NGK to tylko koło trzech stówek). W drugą stronę przesadził z tłumikiem. 500zł za cały wydech do V6? Może sam końcowy??? Chyba że to jakiś niskobudżetowy zamiennik.
No i się wyrównało. Zapłon drogo, wydech tanio - koszta średnie są ok
Dodano po 6 minutes:
no ale ogólnie nie czepiajmy się ważne ze robi wszytko sam i dobrze ze zlecił skomplikowaną wymianę świec i cewki mechanikowi![]()
Jak dobrze, że na forum mamy tak wspaniałego mechanika , który w v6 CF2 diagnozuje wypadanie zapłonu na słuch, dotyk i medytacją. Gdzie byłeś przewspaniały czursson-ie w tym temacie : http://www.forum.alfaholicy.org/166/107729-2_5_v6_nierowna_praca_na_wolnych_obrotach.html i dlaczego nie wykorzystałeś swoich umiejętności - flaszkę na pewno bym postawił.
Dodano po 3 minutes:
Mam przeskanować i udostępnić fakturę za wymianę cewki i świec ?
Co do kosztów wydechu, to należy się małe sprostowanie: wymieniłem:
- rury od kolektora wydechowego do kata wraz z łącznikami elastycznymi
- tłumik środkowy (pasował od lancii kappy 3.0 v6)
- rurę od tłumika końcowego do tłumika środkowego
Kat został bo był dobry, tłumik końcowy mam nowy Ultera (zakładany jeszcze przez poprzedniego właściciela), ale i tak mam zamiar go zmienić bo strasznie "buczy".
Dodano po 4 minutes:
PS. tu: https://plus.google.com/100339247716418028951/about?gl=pl&hl=pl
Jest namiar na firmę w której robiłem układ wydechowy. Szybko, sprawnie i poprawnie.
Ostatnia edycja: