Jagiel
Мoδεrдтor
- Rejestracja
- Sie 28, 2009
- Postów
- 693
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała
- Auto
- Ford Mondeo, VW Paserstti, Lancia Kappa
Pozdrawiam kierownika:
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
pozdrawiam kierownika złotej 145 SBE widzianej na roździeńskiego w kierunku katowic
oj ciężko było cię dogonićpozdrawiam
Pozdrawiam kierownika srebrnej 156 sw na rej SBL, który pomachał mi pierwszy na Krakowskiej w Nowym SączuOczywiście odmachane
![]()
? miał może ramki ? mój powiat a znam tu chyba każdą Alfę ale tej nigdy nie spotkałem. Chyba, że tylko blachy ma nasze a lata gdzie indziej.