Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Pozdrawiam również. Nie zauważyłem żadnej Alfy na ramkach wczoraj a tu proszęPozdrawiam Reggie4ever, jadącego wczoraj rano ul. Podkarpacką![]()
Pozdro dla Weloo mijanego przy Millenium niecałą godzinkę temu i 156 SW pod Pro Familią na blachach LZ.
Pozdrowienia chyba dla weloo ktorego alfe widzialem zaparkowana pod straza pozarna kolo Graffiki przed 12,a pozniej widzialem jak jechala ta sama alfa po godz.12 od Zelmera w strone Graffiki ul.Langiewicza ale gadalem przez tel. i nie zdazylem zareagowac(pozatym jechalem Yarisem), a zaraz za nia piekna czerwona Brera na rej.DW(nie wiem czy rosso czy rosso rubino ale miodzio)
Widziałem Cię. Również pozdrawiam.Pozdrowienia dla Andrzeja, ul. Tysiąclecia dzisiaj
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk