kt0sfajny
Nowy
Pozdro dla kierowcy czarnej 156 SW RMI z ramkami, który zdaje się jechał przez Dębicę w orszaku ślubnym.
ja dzisaj widzialem ciemna 156 RMI z chorowanymi paskami w scudetto
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Pozdro dla kierowcy czarnej 156 SW RMI z ramkami, który zdaje się jechał przez Dębicę w orszaku ślubnym.
pozdrowienia dla:
- żony Piotra_C spotkanej dzisiaj na Cieplińskiego ok godz 15. Coś tam w tym Mito brakowało z tyłu...?jak zwykle pomachane i odmachane
![]()
A no to respect w takim razie![]()
ps. żarówki w kierunkach też masz przepalone![]()
oczywiscie byla reakcja zwrotna![]()
pozdrowienia dla Pasażerów czerwonego mito z ramkami na rze widzianego wczoraj o 13.10 w rzeszowie jadącego w stronę graffici![]()