Widziany / widziana

pozdrowienia dla 159 RDE prawdopodobnie Rajdera, o 19 wyjeżdżała spod świateł w Zawadzie w stronę Dębicy :)
 
Brązowa alfa 159 kombi RPZ 16997 stala sobie w Jw pod Credit Agricole ;p;p pozdro;d
 
bo ludzi w Jawiu na skrzyżowaniu Lubelska - Grunwaldzka klubowicza nie poznajesz, fakt że nie w AR;)
 
Majstrowałem przy bagażniku swojej 146 gdy usłyszałem ten głos... No i przejechała dostojnie Alfa Romeo 4C (projektant, Rzeszów), nawet moja druga lepsza połówka się zachwyciła się dźwiękiem i wyglądem ;-)
 
Rosek11 corsa czarna? Jeśli tak to pokazałem siema i do końca dnia rozkminialem kto to :d

Sent from my Lumia 710 using Tapatalk
 
Nie znam się na oplach :) następnym razem juz będę wiedział :)

Sent from my Lumia 710 using Tapatalk
 
Pozdrowienia dla kierownika ciemnej 156 z ramkami widzianej na Marszałkowskiej godzinę temu

PS. mały spam przy okazji :) może ktoś chce sprzedać swoją 159? jeśli tak to poproszę o info na priv
 
Ostatnia edycja:
Majstrowałem przy bagażniku swojej 146 gdy usłyszałem ten głos... No i przejechała dostojnie Alfa Romeo 4C (projektant, Rzeszów), nawet moja druga lepsza połówka się zachwyciła się dźwiękiem i wyglądem ;-)

Lubie to ! i pozdrawiam :)
 
Dla ciekawskich. W sobote o 14:55 na Tvn w top gear, bedzie testowana nowa alfa romeo. Jak dobrze widzialem byla to alfa kolegi Sporting 4C :-) pozdrawiam

Wysłane z xperiaZ przy użyciu Tapatalka
 
Pozdrawiam kierownika 4c mijanego z tego co pamietam przed wczoraj na obwodnicy. Z tego co widzialem w lusterku to wyprzedzala Cie nieoznakowana Insignia. Chlopaki chcieli ogladnac? :D

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
pozdrawiam kierowniczke srebrnej 147 widzianej w Debicy z rej UT93 jesli dobrze pamietam i jeszcze jakas ciemna 147 z ramkami widziana chyba wczoraj gdzies w okolicach Debicy ale juz nie pamietam gdzie
 
Amortyzatory
Powrót
Góra