macminik
Nowy
- Rejestracja
- Wrz 27, 2009
- Postów
- 307
- Wiek
- 51
- Lokalizacja
- KrakĂłw, Poland
- Auto
- Alfa Romeo 146 1.6 Boxer, Alfa Romeo 147 2.0 TS
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Pozdrawiam równieżPozdrawiam kolegę [MENTION=9568]R.Y.D.Z.U[/MENTION]. , spotkanego kilka dni temu w Alwerni .
Dopiero później skojarzyłem twojego Fiacika ;-)
Pozdro dla kolegi z czarnej, oramkowanej 147 na blachach KOS wyprzedzanej dzisiaj na drodze między Czeskim Cieszynem a Karvinązałapałeś o co chodziło z awaryjnymi temu błękitnemu passatowi na czeskich numerach?
![]()
Pozdrawiam Czarną 159 na ramkach widzianą za Krzeszowicami w stronę KRK w ostatnią sobotę koło 12, pomachane![]()