MadgaM
Nowy
Haha a jednakForumowicz, tylko myślał, że pani w czarnej przedliftowej 156 na blachach KRA spotkana wczoraj na Ujastku nie jest forumowiczem
A jednak, też pozdrawiam.
To jeszcze pozdrawiam Pana z czarnej AR 159 SW ustrzelonej wczoraj w Skawinie, przed skrętem na obwodnicę, na ul. Piłsudskiego