Widziany/widziana...

Pozdrawiam ciemną 147, której kierownik machnął mi w Kętach . Sorki za późno załapałem, ale na szczęście kobieta czuwała :)
 
Pozdrawiam klubową czerwoną Brere z czarnym dachem KR widzianą dziś ok. 12-13 (nie pamiętam dokładnie godziny) widzianą obok Krakowskiej Akademii oraz białą 33 QV KR mijaną na przejeździe kolejowym (też chyba klubową).
 
Pozdrowionka dla kierowcy granatowej 156 na rameczkach, ktora stoi codziennie zaparkowana między Farmoną a Lynka :)
 
Pozdrawiam kolege z grafitowej GT na włoskich ramkach klubowych, tablice KTA, mijalismy sie w Busku Zdr., obok Orlenu ok 8:30. Ja biała 147 przedlift ;)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 
pozdrawiam alfoholika (prawopodobnie jeżdżącego Alfą GT, bo stały dwie nieopodal), który włożył mi dziś wizytówkę naszego forum za wycieraczkę na ulicy Sarego w Krakowie :D
 
pozdrawiam alfoholika (prawopodobnie jeżdżącego Alfą GT, bo stały dwie nieopodal), który włożył mi dziś wizytówkę naszego forum za wycieraczkę na ulicy Sarego w Krakowie :D

również pozdrawiam , tym GT również wrzuciłem wizytówki , zaparkowałem na samym końcu ale nie GT ;)
ładna ta twoja Ti :)
 
Pozdro dla czarnej 9 na KR widziana w Tęgoborzy ok 8;50.:tee:odmachałem ale za póżno...
 
pozdrowienia dla kolegi czarna 147 na biało czerwonych ramkach :) dzisiaj w Kluczach około 6:15 były łapki w gorę
 
Pozdrowienia dla czarnej 156 SW FL na KWA zaparkowanej na Kopernika 1 w niedziele...pozdrawiam bordo 166 czarny dach:)
 
Pozdro dla srebrnej 159 KRxxxMN widywanej prawie codziennie na Zamoyskiego i dla czarnej GT z Dębicy widzianej wczoraj na zakopiance, kolega się rozglądał, szukał czegoś, mnie niestety mnie nie zauważył..
 
Pozdrawiam Właściciela czerwonej AR Brera( KCH 7W**) widzianej pod lidlem w trzebini, piekna sztuka, a także czarną 147 rownież w tym samym miejscu kolo godz 19.
 
Srebrna 159 SW KR...NW po piętnastej na parkingu lidla na os.Piastów.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra