Lanney
Nowy
Pozdrawiam ciemną 147, której kierownik machnął mi w Kętach . Sorki za późno załapałem, ale na szczęście kobieta czuwała 
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
pozdrawiam alfoholika (prawopodobnie jeżdżącego Alfą GT, bo stały dwie nieopodal), który włożył mi dziś wizytówkę naszego forum za wycieraczkę na ulicy Sarego w Krakowie![]()
Pozdrowienia dla czarnej 156 SW FL na KWA zaparkowanej na Kopernika 1 w niedziele...pozdrawiam bordo 166 czarny dach![]()