Widziany/widziana...

pozdrawiam kierowce czarnej 156 kol.... oramkowana na rudach jechałem za toba prawie do sławkowa zatrobiłem ale chyba pomyslałes co innego :)
 
upolowana dzisiaj w Bonarce czerwona Gulietta KR 1XXXV ok 19h ;)
 
Pozdrawiam srebrną GT na stacji Bliska na Makuszyńskiego, ramki, blachy KRA :) . Wyjeżdżałem z myjni ale kolega mnie nie zauważył :D
 
Pozdrowienia dla kolegi z grafitowej 159-ki (sedan) na śląskich numerach, z uroczymi ramkami klubowymi :) widzianej dziś w południe przy Bonarce w Krakowie. :D
 
Pozdrawiam 147 dzis rano ok 7:25 na ks. Jozefa. Zaaferowany rozmową z żoną w ostatniej chwili zobaczylem ramki i blink'a. :-)
 
Pozdrawiam wszystkie belle spotkane dzisiaj na trasie Olkusz - Kraków ok.10 i w drodze powrotnej tą samą trasą przed 16.
Niestety ale za dużo ich było abym je zapamiętał wszystkie.
 
Olkusz to taka mala Italia, duzo tam Alf, pozdrawiam wszystkie :)
 
Jak by sie ktos zastanawial czemu facet z opla pozdrawia mijane Alfy to tylko ja :)
Wybralismy sie w gory ale niestety oplem...moja niunia ma ubaw jak macham do Alf..."Dziubek nie chce Cie martwic ale w tym czyms nikt Cie nie zauwazy, przestan machac"
W gaszczu aut alfe widac z daleka :)
 
Przed chwila biala piekna GTA z flaga wlaska wymalowana na lusterku mijana na ul.turowicza
 
Jak by sie ktos zastanawial czemu facet z opla pozdrawia mijane Alfy to tylko ja :)
Wybralismy sie w gory ale niestety oplem...moja niunia ma ubaw jak macham do Alf..."Dziubek nie chce Cie martwic ale w tym czyms nikt Cie nie zauwazy, przestan machac"
W gaszczu aut alfe widac z daleka :)

To jest nas dwóch;) Często jeżdżę na trasie Kraków - Warszawa, ostatnio ciągle Oplem;) Pozdrowienia dla wszystkich Alfaholików, a co?!
Swoją drogą uważam, że każdy z nas powinien mieć ramki. Nie dość, że łatwiej jest się wyhaczyć w tłumie, to jeszcze reklama dla klubu;)
Kupujcie ramki!!

Natapane z Transformer TF101G
 
Ostatnia edycja:
Pozdrowienia dla prowadzącego srebrną 159 SW. Minęliśmy się na Srebrnych Orłów w Krakowie :)
 
Pozdr dla czarnej AR 145 mijanej dziś przed 12 na światłach pod Kościołem na Wzgórzach. Nie kojarzę blach ;)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra