bzyku741
Nowy
- Rejestracja
- Lip 10, 2013
- Postów
- 47
- Lokalizacja
- Bolesławiec k.Wielunia
- Auto
- Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 150KM / Alfa Romeo 166 3,2 V6 2004
Pozdrawiam kolegę z czarnej 159 na rejestracji PKE (nie pamiętam dalej) z którym mijałem się przed mostem w Bolesławcu parę dni temu. Ja jechałem 159 na EWE w kolorze Grigio Titanio. 
PS. Skąd jesteś?
PS. Skąd jesteś?