Widziany, widziana, widziani

Pozdrawiam kolegę z czarnej 159 na rejestracji PKE (nie pamiętam dalej) z którym mijałem się przed mostem w Bolesławcu parę dni temu. Ja jechałem 159 na EWE w kolorze Grigio Titanio. :D

PS. Skąd jesteś?
 
pozdrawiam dwie Panie z 166 które parkowały dziś przed społem na kórnickiej w Poznaniu, widziałem jak ruszałyście :)
tablice konińskie ;) , znaczy zaścianek konina bo PKN :P
 
Pozdrawiam srebrną GT na rej. PWA... zapakowana koło Chytadeli przy zajezdni :)
 
Pozdrowionka dla Pana ze 147, rej. PZ coś tam, coś tam ;) < ramki klubowe były zarówno u Cb, jak i u mnie :cool: > Bukowska, tyćke przed Przybyszewskiego :> godzinka ok. 16.00 Pomachane, nie odmachane :(
 
Pozdrawiam Koleżankę w 166 (na konińskich) mijaną dzisiaj na 92 koło godziny 18-ej :)
 
Ostatnia edycja:
Kierzkovsky! Pozdrowionka! :D Dzisiaj ok. 12:00 Annapol :P Łapka była! ;) i wypatrzona z MC niebieściutka 145 :P < około 13.00 >.
 
Pozdro dla Pana w 166 V6 :))
Galeria Leszno na PKS :)
attachment.php
 

Załączniki

  • IMAG0063.jpg
    IMAG0063.jpg
    59.1 KB · Wyświetleń: 325
Pozdrawiam kierownika ciemnej 156 w ramkach na parkingu pod lidlem na starolece. Łapki były!

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Pozdrawiam kierowce 156 widzianej dzi pod Jarocinem,,łapka z mojej strony byla:)Rej zaczynala sie na S
 
Ktoś tu jeździ po Poznaniu 156 V6 na łódzkich blachach? Ramka klubowa jest.
 
Pozdrowienia dla Tomaz, wczoraj na Obornickiej, grzecznie w korku stałeś ;-)

Pozdrowienia dla Rosji, wydawanego co drugi dzień na Trakcie Napoleońskim :-) Chodzę tam na spacery z psem.
 
Pozdrowienia dla Tomaz, wczoraj na Obornickiej, grzecznie w korku stałeś ;-)

Hehe, dzięki! :)
Również pozdrawiam!

Pozdrawiam również czerwoną (!!!) 166 mijaną na Baraniaka/Majakowskiego dzisiaj koło 13:00 - machnięte w ostatnim momencie, zdążyłem zauważyć zaskoczenie na twarzy ;)
 
pozdrowienia dla koleżanki/kolegi w czarnym sedanie 156, który pomachał mi awaryjnymi dzisiaj rano na Mostowej.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra