MajkJaro
Użytkownik
Hehe! Tego koloru już (niestety) nie robią
a szkoda.
Myślałem nad tym, ale według mnie z tymi zrebrnymi listwami samochód ma bardziej luksusowy charakter. A zółte zaciski dodałyby mu chyba na siłę sportowego charakteru. Prędzej do 19calowych felg i wersji Veloce - wtedy malować!
Wczoraj jechałem na turniej tenisowy i 150 km na tempomacie - sama przyjemność. Na autostradzie 160, poza 100. Średnie spalanie 7,4. Wynik bardzo ok.
Myślałem nad tym, ale według mnie z tymi zrebrnymi listwami samochód ma bardziej luksusowy charakter. A zółte zaciski dodałyby mu chyba na siłę sportowego charakteru. Prędzej do 19calowych felg i wersji Veloce - wtedy malować!
Wczoraj jechałem na turniej tenisowy i 150 km na tempomacie - sama przyjemność. Na autostradzie 160, poza 100. Średnie spalanie 7,4. Wynik bardzo ok.
