M
masaqqra
Guest
witam
dzisiaj zapalil mi sie znaczek silnika (taki co przy zapalaniu sie swieci i pozniej gasnie) informacja na wyswietlaczu 'Motor Control System Failure', 'go to dealer' i nie chodzi o dilera narkotykow!
no wlasnie co to moze byc, jak taki komunikat traktowac? auto dziala normalnie, temperatura silnika w normie, olej tez ok...
P.S. jestem lama w tematyce samochodowej (ale szybko sie ucze) i obawiam sie ze mnie wyczuja w serwisie i jak za zboze skasuja. Nawet nie wiem jak mam z nimi rozmawiac zeby dobrze to rozegrac - wiecie o co chodzi! auto na pewno wymaga serwisu, wymiany olejow itp wiec moge przy okazji serwisu podpiac ten problem ...czekam na wasze opinie.
pozdrawiam
dzisiaj zapalil mi sie znaczek silnika (taki co przy zapalaniu sie swieci i pozniej gasnie) informacja na wyswietlaczu 'Motor Control System Failure', 'go to dealer' i nie chodzi o dilera narkotykow!
no wlasnie co to moze byc, jak taki komunikat traktowac? auto dziala normalnie, temperatura silnika w normie, olej tez ok...
P.S. jestem lama w tematyce samochodowej (ale szybko sie ucze) i obawiam sie ze mnie wyczuja w serwisie i jak za zboze skasuja. Nawet nie wiem jak mam z nimi rozmawiac zeby dobrze to rozegrac - wiecie o co chodzi! auto na pewno wymaga serwisu, wymiany olejow itp wiec moge przy okazji serwisu podpiac ten problem ...czekam na wasze opinie.
pozdrawiam
Ostatnia edycja: