Spotkanie Wisla 06.07.2008

jak ktoś ma jakieś foty to niech się jeszcze podzieli lub filmiki było by jeszcze lepiej :)
 
w drodze powrotnej oba korki sprytnie omineliśmy dzięki CB radiu :) było super dzięki wszystkim

aaa w 3 na 2 pasówce fajnie się jedzie :D adamo po lewej stronie ja na środku gopciu po prawej i chwilkę żeśmy sobie tak jechali , właściciel GOlfa III za nami musiał być nieco zdziwiony :mrgreen:
 
Żeby nie było, że żadna Alfa się nie zepsuła, to powiem, bo chyba nikt o tym nie wie :D
Spokojnie, spokojnie - nie moja :)
Otóż kiedy się już rozjechaliśmy, ja pojechałem za czarną 156, tą która ma SWAP na 3.2 250KM. Miał mi kolega pokazać pewne miejsce w Ustroniu. Pojechaliśmy na parking, gdzie stała 300 konna Alfa GT. Obejrzeliśmy, pogadaliśmy chwilkę i kiedy się rozjeżdżaliśmy, jego Alfa odmówiła posłuszeństwa... Padł akumulator! Po prostu nie chciał kręcić. Musiał jakiś wadliwy być, bo miał podobno kilka miesięcy.
No, a co do samego spotu, to było super. Zawsze mamy jakieś kłody pod nogami, bo albo parking pod TESCO zamknięty, albo wyścig kolarski (jak wczoraj), no, ale jak widać jesteśmy nieugięci :D i tak trzymać.
Dziękuję wszystkim za przybycie, kol Adamodg za nawigację i jeszcze raz wszystkim za mile spędzony czas.
Do zobaczenia następnym razem!
P.S. zdjęcia wstawię do albumu :)
Pozdrawiam.
- Rafał
 
Siema! Zlot był super mój pierwszy i napewno nie ostatni !! A co do tego pasata (auto dla ludu nie może sie równać z Alfa Romeo !! ) no to ciekawie było !! Pozdro do następnego zlotu !! :)
 
Ja niestety nie dotarłem i patrząc na fotki zamieszczone w albumie, żałuje. Mam nadzieje że na następny uda mi się przyjechać.
pzdr
 
hehe to ze sie rozladowal akum to pikus w porownaniu jak inne ople reno i inne na poboczach z maskami do gory,jadac w korku nawet zjechalem na pobocze i postanowilem pomoc gosciowi w reno dalem mu plyn od chlodnicy bo mu wyciekl :D a co niech zna dobre serce Alfaholika :D
 
Żeczywiście korki wszystkim dały sie we znaki ;// , ja wymiękłem, zawróciłem i skoczyłem sobie dłuższą trasą przez Bielsko. co prawda korek tez był :evil: ale przyjemnie było sobie pojeździć górskimi sempertynami :D A przez Bielsko chyba jechałem za kolegą któremu padł akum :wink:
 
lukas_ps86 napisał:
Żeczywiście korki wszystkim dały sie we znaki ;// , ja wymiękłem, zawróciłem i skoczyłem sobie dłuższą trasą przez Bielsko. co prawda korek tez był :evil: ale przyjemnie było sobie pojeździć górskimi sempertynami :D A przez Bielsko chyba jechałem za kolegą któremu padł akum :wink:
hm... kolega, któremu padła bateria, to miejscowy jest - z Ustronia.
Pozdrawiam.
- Rafał
 
Witam było super moj mały juz sie pyta kiedy pojedzie następny raz , droga powrotna to masakra 10km w 1h15min.bella wytrzymała ale ja nerwowo nie musiałem zaraz sie napic <piwo> <piwo> <piwo> oczywiście w domu.Pozdrawiam do następnego razu .
 
a my ekipa z Dąbrowy Górniczej zmniejszylismy tempo max 120 i dzieki CB radiu nigdzie nie staliśmy:)
 
Do 1-ki owszem wolno się jechało, ale potem to tak 130 pod górkę a z górki trochę więcej się jechało :lol:

Pozdrowionka dla wszystkich uczestników spotu, bardzo miło było poznać kolejnych fascynatów marki (z którymi nie widziałem się wcześniej) - zabawa jak zwykle przednia a towarzystwo jak zwykle wspaniałe.
Tak więc kombinujmy kolejny spocik. <skacze>

PS. kolego który chciałeś namiary na dobrego mechanika od Alfy na południu, odezwij się to dam Ci adres i telefon (nie pamietam Twojego nick'a niestety), pod wiatą siedzieliśmy, ja w koszulce forumowej.
Ewentualnie mogę podać namiary tutaj ale się chłopy przestaną wyrabiać z robotą :mrgreen: bo Alfy się psują a ich jest tam tylko trzech :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Lopezius napisał:
Tak więc kombinujmy kolejny spocik. <skacze>
Jak najbardziej, trzeba tylko taki termin wybrać, co by nie kolidował ze zlotem w Częstochowie.
Pozdrawiam.
- Rafał
P.S. tym razem będę oponował za Żegociną.
Zrobię zdjęcia tego miejsca i wrzucę na forum, może zaakceptujecie mój pomysł.
 
Co do nastepnego spotu to teraz napisze do wszystkich tych ktorzy nie mogą być na zlocie w Czestochowie przez pełne 3 dni.

Jesli macie za ok miesiąc robic nastepny spot to moze lepiej zebrac te 100zl wiecej i przyjechac na SPOT w sobote 30.08.08 na lotnisko Rudniki:)

Tam bedzie nas 70 aut i caly dzien zabawy :)

fred
 
Fred napisał:
Co do nastepnego spotu to teraz napisze do wszystkich tych ktorzy nie mogą być na zlocie w Czestochowie przez pełne 3 dni.

Jesli macie za ok miesiąc robic nastepny spot to moze lepiej zebrac te 100zl wiecej i przyjechac na SPOT w sobote 30.08.08 na lotnisko Rudniki:)

Tam bedzie nas 70 aut i caly dzien zabawy :)

fred

Ja osobiście chętnie bym wpadł na całe trzy dni, kwestia tylko jest taka czy mozna się jeszcze zapisywać bo były jakieś ograniczenia co do ilości domków itp.

Z drugiej strony nie widzę nic przeciwko temu aby znów jakiś spocik np. na Śląsku zrobić.
Była propozycja Rybnik - lotnisko na spot, kolega który zaproponował niech myśli.

do września jeszcze trochę daleko.
 
Fred napisał:
Co do nastepnego spotu to teraz napisze do wszystkich tych ktorzy nie mogą być na zlocie w Czestochowie przez pełne 3 dni.

Jesli macie za ok miesiąc robic nastepny spot to moze lepiej zebrac te 100zl wiecej i przyjechac na SPOT w sobote 30.08.08 na lotnisko Rudniki:)

Tam bedzie nas 70 aut i caly dzien zabawy :)

fred
Skoro ten zlot w Częstochowie jest w sierpniu, to nie widzę sensu by inny spot organizować również w tym miesiącu. Myślę, że druga połowa września będzie stosownym terminem, ale jak Lopezius wspomniał na to jest jeszcze czas. Póki co zastanówmy się nad Częstochową :)
Pozdrawiam.
- Rafał
 
Fakt jest taki ze aktualnie nie ma juz wolnych miejsc w domkach ale zawsze mozna przyjechac pod namiot ( a mamy juz pare takich zgloszen).

Co do spotu to mysle ze termin szykuje sie sam bo o ile mnie pamięc nie myli to w polowie sierpnia z Żorach kolega DDevil bedzie slubował swojej kobiecie milosc , wiernosc i uczciwosc małżeńską i że nie sprzeda alfy az do smierci :mrgreen: wiec chyba trzeba by sie tam przejechac kolumną

A potem zrobic jakis grill :)

fred
 
Fred napisał:
Fakt jest taki ze aktualnie nie ma juz wolnych miejsc w domkach ale zawsze mozna przyjechac pod namiot ( a mamy juz pare takich zgloszen).

Co do spotu to mysle ze termin szykuje sie sam bo o ile mnie pamięc nie myli to w polowie sierpnia z Żorach kolega DDevil bedzie slubował swojej kobiecie milosc , wiernosc i uczciwosc małżeńską i że nie sprzeda alfy az do smierci :mrgreen: wiec chyba trzeba by sie tam przejechac kolumną

A potem zrobic jakis grill :)

fred

No i super :) , napewno będzie zadowolony jak wpadniemy zagrać mu marsza na silniczkach :mrgreen:
 
Amortyzatory
Powrót
Góra